Volná místa Vysoké Mýto - Odborné vyučení bez maturity

Celkově nalezeno 102 volných míst pro práci Vysoké Mýto - Odborné vyučení bez maturity a okolí
zobrazuji 99 - 102
Seřizovač svař. robotů

NÁSTUP DOHODOU - PODLE AKTUÁLNÍ POTŘEBY FIRMY POŽADUJEME: - USO s maturitou (příp. vyučení) ve strojním nebo technickém oboru - zkušenosti z oblasti svařování (svář. průkaz ...

Strojírenský dělník - operátor na svař. robota

NÁSTUP DOHODOU - PODLE AKTUÁLNÍ POTŘEBY FIRMY POŽADUJEME: - vyučení ve strojním nebo technickém oboru NABÍZÍME: - týden dovolené nad rámec ZP - příspěvek na penzijní ...

Strojírenský dělník - lakovna

NÁSTUP DOHODOU - PODLE AKTUÁLNÍ POTŘEBY FIRMY POŽADUJEME: - vyučení ve strojním nebo technickém oboru - výhodou oprávnění na VZV + řid. průkaz sk. C nebo T NABÍZÍME: - týden ...

OBSLUHA ZAŘÍZENÍ NA ZPRACOVÁNÍ KOVŮ

PRACOVNÍ NÁPLŇ: práce v kovovýrobě KONTAKT: telefonicky (9.00 - 16.00)

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Vysoké Mýto nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Vysoké Mýto můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Vysoké Mýto jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.