• Práce Vstiš
  • Práce Vstiš - Vysokoškolské / universitní

Volná místa Vstiš - Vysokoškolské / universitní

Pro práci Vstiš - Vysokoškolské / universitní není žádné volné místo, nalezeno 8 nabídek práce v okolí
zobrazuji 1 - 8
Výzkumný pracovník - mechanické zkoušení a termofyzikální měření

Výzkumní a vývojoví vědečtí pracovníci ve fyzikálních oborech

ředitel/ka základní školy a mateřské školy

Starosta obce ve smyslu ustanovení 166 odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších ...

Učitel matematiky 2. stupeň

Příspěvek na penzijní připojištění.

Učitel 1. stupně

Zubní lékaři

Hledám zubního lékaře na plný nebo částečný úvazek do ordinace ve Štěnovicích. Nabízím odpovídající mzdu s podílem na zisku, příspěvek na stravu, 25 dní dovolené, po zapracování ...

Výpočtář/Výpočtářka

Náplň práce: Výpočty procesních zařízení vakuových komor a speciální techniky, pevnostní a deformační analýzy, posouzení cyklické únavy, stability atd. Požadujeme: VŠ technického ...

Učitel/ka -aprobace anglický jazyk

Hledáme učitele/ku anglického jazyka pro 2. i 1. stupeň. Požadujeme aprobaci anglický jazyk Nabízíme stravování ve školní jídelně a příspěvek na penzijní připojištění.

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Vstiš nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Vstiš můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Vstiš jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.