Hmotná nouze Vsetín úřední hodiny

Úřední hodiny Hmotná nouze Vsetín,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka ve Zlíně.

Mostecká 303, 755 01 Vsetín 1

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Vsetíně má otevřeno:

  • Pondělí8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
  • Úterý8:00 - 11:00
  • Středa8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
  • Čtvrtek8:00 - 11:00
  • Pátek8:00 - 11:00 (jen příjem žádostí a pozvaní)

Úřad práce Vsetín - Hmotná nouze

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Volná místa Vsetín

Celkem nalezeno 154 volných místo pro Vsetín a okolí
Pracovníci v sociálních službách

Máte komunikační dovednosti a chcete pracovat s dětmi a mládeží? Láká vás realizace nápadů a nových projektů? Pak hledáme právě vás! Nabízíme vám možnost dalšího odborného vzdělání a práci v přátelském a podpůrném kolektivu kolegů. POŽADUJEME: čistý ...

Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie - místo je vytvořeno pro OZP

1. nebo 2. stupeň invalidity podmínkou. V případě zájmu kontaktovat telefonicky nebo e-mailem.

Montéři oken a stínící techniky

Náplň práce: - montáže a servis oken a stínící techniky - komunikace se zákazníkem Požadujeme: - ŘP sk. B podmínkou - technické myšlení - chuť se učit - komunikační schopnosti - samostatnost a organizační schopnosti - praxe v oboru ...

Přípraváři prototypové výroby*

PŘÍPRAVÁŘI PROTOTYPOVÉ VÝROBY* Jedná se o souběžné zaměstnání držitele zaměstnanecké karty. První kontakt: telefonicky 571 812 111 ve čtvrtek od 10 do 11 hod. nebo e-mailem: ktrlicova@tes.cz

Kalkulant/ka

SVĚT OKEN ROZŠIŘUJE SVŮJ TÝM ADMINISTRATIVNÍCH PRACOVNÍKŮ NA CENTRÁLE VSETÍN Náplň práce: - komunikace s klientem (osobní, telefonická, e-mailová) - cenové kalkulace - zpracování zakázek - práce na PC Požadujeme: - obchodního ducha - chuť se učit - ...

Stavební dělníci*

STAVEBNÍ DĚLNÍCI* Práce dle zakázek po celé ČR. První kontakt: telefonicky 737 465 053 nebo e-mailem: trlicakuba@seznam.cz