Hmotná nouze Volyně

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Hmotná nouze Volyně,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Českých Budějovicích.

náměstí Svobody 41, 387 01 VOLYNĚ

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Volyni zajišťuje následující služby

Úřad práce Volyně - Hmotná nouze

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Volyně - Hmotná nouze na adrese náměstí Svobody 41, 387 01 VOLYNĚ, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Volyně

Celkem nalezeno 274 volných místo pro Volyně a okolí
učitel/ka MŠ, vychovatel/ka

Hledáme pohodového kolegu či kolegyni do předškolní třídy naší alternativní školičky. Požadujeme zkušenost práce s dětmi, kreativitu, pružnost a ochotu respektovat a aplikovat metody výchovy a vzdělávání, které upřednostňujeme. Aktivní angličtina ...
Volyně

administrativní pracovník/ce, obsluha váhy

POŽADAVKY: ŘPB, základy účetnictví, znalost MS Office (excel, word) Pracovní doba: PO - PÁ 7:30-17:00 hod. KONTAKT: Pinďák Petr, tel.: 606694777, e-mail: pindak.petr@rpmservice.cz Volné místo administrativní pracovník/ce, obsluha váhy pro lokalitu ...
Volyně

obsluha čerpací stanice

KONTAKT: telefonicky od 8:00-17:00hod., Svobodová Jaroslava, tel.: 606321534, e-mail: svobodovajaroslava@email.cz Volné místo obsluha čerpací stanice pro lokalitu Volyně.
Volyně

pomocná síla v kuchyni

Nástup: ihned Mzda: 75- Kč/h KONTAKT: Ouda Miroslav, tel.: 602345414, e-mail: hotel@ostrovec.cz Volné místo pomocná síla v kuchyni pro lokalitu Volyně.
Volyně

pracovník pro montáž technických celků

POŽADAVKY: základní technické znalosti (čtení technických výkresů), manulání zručnost KONTAKT: telefonicky v době od 8:00-14:00hod., Čumrová Kristýna, tel.: 383372813, 602541883 Volné místo pracovník pro montáž technických celků pro lokalitu Volyně.
Volyně

kontrolor/ka plastových výrobků

NÁPLŇ PRÁCE: montáže a kontrola elektronických dílů pod lupou nebo mikroskopem. KONTAKT: Rachač Václav Ing., e-mail: rachac@t-online.de Volné místo kontrolor/ka plastových výrobků pro lokalitu Volyně.
Volyně