Dávky pro osoby se zdravotním postižením Vodňany

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Dávky pro osoby se zdravotním postižením Vodňany,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Českých Budějovicích.

Elektrárenská 28, Vodňany II, 389 01 VODŇANY

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Vodňanech zajišťuje následující služby

Úřad práce Vodňany - Dávky pro osoby se zdravotním postižením

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Vodňany - Dávky pro osoby se zdravotním postižením na adrese Elektrárenská 28, Vodňany II, 389 01 VODŇANY, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Vodňany

Celkem nalezeno 197 volných místo pro Vodňany a okolí
řidič nákladních automobilů, tahačů

POŽADAVKY: řidičský průkaz sk.C+E KONTAKT: telefonicky v době od 8:00-15:00hod., Ing.Nováková Iveta, tel.: 737277377, e-mail: novakova@zaruba.cz Volné místo řidič nákladních automobilů, tahačů pro lokalitu Vodňany.
Vodňany

barman/barmanka

Hledáme barmana, praxe není třeba. Práce by byla na dohodu o provedení práce/pracovní poměr, na směny a plat nabízíme 15 000 Kč čistého. O víkendu by byly směny na dohodu. Místo výkonu bude Saši bar a herna ve Vodňanech, v Jiráskově ulici 92. ...
Vodňany

Učitel-učitelka anglického jazyka - aprobace pro SŠ

Zaměstnanecké výhody: stravenky. Bližší informace poda paní Ing. Alena Lachoutová, tel: 603 831 964, e-mail: reditel@trivisvodnany.cz Volné místo učitel-učitelka anglického jazyka - aprobace pro sš pro lokalitu Vodňany.
Vodňany

Svářeč v ochranné atmosféře

Požadujeme: znalost svařování metodou CO2 (svářecí průkaz není podmínkou), manuální zručnost, preciznost, dobrou pracovní morálku, znalost čtení technických výkresů. Výběrové řízení na pozici svářeče probíhá formou zkoušky svařování - svaření ...
Vodňany

koordinátor/dispečer

POŽADAVKY: znalost ukrajinského jazyka a znalost jednoho světového jazyka. KONTAKT: telefonicky v době od 8:00-15:00 hod. Nováková Iveta Ing., tel.: 737277377, e-mail: novakova@zaruba.cz Volné místo koordinátor/dispečer pro lokalitu Vodňany.
Vodňany

ostatní zpracovatelé masa

Náplň práce: ukládání drůbeže na tácky, sáčkování a balení kuřat, kontrola kvality masa, obsluha balícího a etiketovacího zařízení Začátky směn: (zevčasněné směny) - ranní směna PO -00:00-8:15, ÚT- 4:00-12:15, ST- PÁ - 6:00-14:15hod. - odpolední ...
Vodňany