Hmotná nouze Vodňany

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Hmotná nouze Vodňany,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Českých Budějovicích.

Elektrárenská 28, Vodňany II, 389 01 VODŇANY

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Vodňanech zajišťuje následující služby

Úřad práce Vodňany - Hmotná nouze

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Vodňany - Hmotná nouze na adrese Elektrárenská 28, Vodňany II, 389 01 VODŇANY, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Vodňany

Celkem nalezeno 230 volných místo pro Vodňany a okolí
Řidiči nákladních automobilů, tahačů

Požadujeme ŘP skupiny C, E. KONTAKT: Popova Svetlana, tel.: 737277377 (8:00 - 15:00), e-mail: personalni@zaruba.cz Volné místo řidiči nákladních automobilů, tahačů pro lokalitu Vodňany.
Vodňany

provozní údržbář

Náplň práce: - údržba strojů a zařízení - výhodou: praxe v oboru, znalost slaboproudu, vyhl. 50/78 Sb.§6, svářečský průkaz, znalost výkresové dokumentace - nezaučené rádi zaučíme, vhodné i pro absolventy - elektromechaniky Pracovní poměr na 1/2 roku ...
Vodňany

ostatní zpracovatelé masa

Jedná se o balící práce KONTAKT: Mykola Kostan, tel.: 608885206, e-mail: mykola.kostan@seznam.cz Volné místo ostatní zpracovatelé masa pro lokalitu Vodňany.
Vodňany

dělník v potravinářské výrobě - zpracovatel masa

Náplň práce: ukládání drůbeže nebo drůbežích dílů na tácky, sáčkování a balení kuřat, kontrola kvality masa, obsluha balícího a etiketovacího zařízení Začátky směn: ranní směna Po - 00:00-8:15, Út - 4:00-12:15, St- Pá - 6:00-14:15 hod. odpolední ...
Vodňany

řidič mezinárodní kamionové dopravy

POŽADAVKY: řidičské oprávnění C+E Nabízíme: služební telefon + tablet, ubytování KONTAKT: Bohuslava Rottbauerová, tel.: 774991726, e-mail: bohuslava@transbozen.cz Volné místo řidič mezinárodní kamionové dopravy pro lokalitu Vodňany.
Vodňany

skladník

POŽADAVKY: oprávnění na VZV VÝHODY: příspěvek na stravování KONTAKT: Procházková Lenka, tel.: 739507342 Volné místo skladník pro lokalitu Vodňany.
Vodňany