Volná místa Vlkov pod Oškobrhem

Celkově nalezeno 162 volných míst pro práci Vlkov pod Oškobrhem a okolí
zobrazuji 1 - 14
Pomocná síla do kuchyně

Náplň práce: úklid a mytí nádobí, pomocná síla; Požadujeme: spolehlivost, smysl pro pořádek; Nabízíme: obědy; Kontaktujte nás e.mailem nebo telefonicky.
Vlkov pod Oškobrhem

PROVOZNÍ DĚLNÍK, DÉLNICE

Manipulace se surovinami a výrobky, kompletace zakázek, polepování a značení výrobků, obsluha manipulační techniky. Výhody: Mimořádná dovolená, 13. plat, stravenky.
Okřínek

POMOCNÝ DĚLNÍK VE VÝROBĚ

Pomocný dělník ve dřevozpracujícím podniku, náplní práce je zejména ruční manipulace s výrobky a polotovary a jejich balení, pravidelný úklid strojů a dílny, výroba dřevěných ...
Okřínek

Pomocný dělník v lesnictví

Výhodou je ruský a ukrajinský jazyk. Kontaktovat nás můžete e-mailem nebo osobně na adrese: Opolany 44 a to každé úterý v době od 7:00 - 8:00 hod.
Opolany

UČITEL/KA MŠ

Učitelka MŠ na plný úvazek. Výhody: příplatek na obědy, příspěvek na penzijní připojištění; Kontaktujte nás e.mailem.
Opolany

Svářeč

Kontaktovat nás můžete e.mailem, telefonicky nebo osobně každou středu v době od 16:00 - 17:00 hod. na adrese: Opolany 122, Libice nad Cidlinou
Opolany

POMOCNÝ DĚLNÍK V LESNICTVÍ

Výhodou je ruský a ukrajinský jazyk. Kontaktovat nás můžete e.mailem nebo osobně a to každé úterý v době od 7:00 - 8:00 hod.
Opolany

ČÍŠNÍK - SERVÍRKA

Nabízíme: Práci v příjemném, čistém a klimatizovaném prostředí, nadstandardní odměny za víkendové směny, st. svátky. Poskytujeme: pracovní oděv a obuv, příspěvky na stravování ...
Senice

Řidič pro vnitrostátní a mezinárodní automobilovou dopravu

Požadujeme: ŘP - sk. B, CE; Kontaktovat nás můžete e.mailem, osobně každé pondělí od 9:00 - 11:00 hod. nebo telefonicky.
Libice nad Cidlinou

AUTOELEKTRIKÁŘ

Nejlépe řidičský průkaz skupiny B. Kontaktujte nás e-mailem, telefonicky nebo osobně.: PO - PÁ v době od 8:00 - 17:00 hod.

REFERENT LOGISKIKY s NJ

Požadavky: komunikativní osobnost se smyslem pro systém a pořádek, praxe min. 1 rok ve výrobní firmě, znalost NJ na komunikativní úrovni, flexibilita, samostatnost, zkušenosti s ...

MECHANIK A OPRAVÁŘ MOTOROVÝCH VOZIDEL

Řidičský průkaz skupiny B. Kontaktujte nás e-mailem, telefonicky nebo osobně: PO - PÁ v době od 8:00 - 17:00 hod.

Řidičský průkaz skupiny B Kontaktujte nás e.mailem nebo telefonicky Po - Pá v době od 8:00 - 17:00 hod.

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Vlkov pod Oškobrhem nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Vlkov pod Oškobrhem můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Vlkov pod Oškobrhem jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.