Volná místa Vlčkov

Pro práci Vlčkov není žádné volné místo, nalezeno 440 nabídek práce v okolí
zobrazuji 85 - 98
Stavební dělník, zedník

POŽADAVKY: spolehlivost, časová flexibilita ŘP sk. C výhodou KONTAKT: osobně, telefonicky, e-mailem

Řidič/ka MKD skup. C, CE

POŽADAVKY: zkušenosti s MKD, znalost RJ výhodou KONTAKT: e-mailem

Prodejce/prodejkyně zmrzlin - žonglér/ka se zmrzlinou

KONTAKT: osobně, telefonicky

zedník

NÁPLŇ PRÁCE: pracovní doba od 6:00 do dle potřeb zaměstnavatele

pomocný dělník/ce ve stavebnictví

Odborný pracovník/ce pro zpracování lékařské dokumentace

POŽADAVKY: VŠ- všeobecné lékařství, kompletní agenda zpracování a vedení lékařské dokumentace NABÍZÍME: příspěvek na závodní stravování, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, ...

Pokojská

KONTAKT: osobně, e-mailem

Zubní instrumentář/ka

KONTAKT: e-mailem, tel.

Obsluha strojů a zařízení na výrobu skla

KONTAKT: e-mailem, telefonicky

Úklidový a pomocný pracovník/ce

Strojník/ice

NABÍZÍME: cestovní náhrady, odměny, příspěvek na penzijní připojištění, možnost rozšíření kvalifikace KONTAKT: osobně, telefonicky (7-15.30h), e-mailem

Řidič/ka při výstavbě plynovodů

Opravář zemědělských strojů - nástupní bonus 30 000 Kč

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED POŽADUJEME: - řidičský průkaz sk. T výhodou - praxe v oboru vítána NABÍZÍME: - příspěvek na dovolenou - příspěvek na závodní stravování - nástupní bonus 30 000 ...

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Vlčkov nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Vlčkov můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Vlčkov jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.