Úřad práce Vimperk kontaktní osoby

Kontaktní osoby Úřad práce Vimperk - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Českých Budějovicích.

Nad Stadiónem 199, Vimperk II, 385 01 Vimperk

Kontaktní pracoviště Úřadu práce v Vimperku má uvedeny tyto kontaktní osoby.

Vedoucí kontaktního pracoviště - Mgr. Jitka Bednarčíková
Tel.: 950 153 410 email: jitka.bednarcikova@pt.mpsv.cz

Úřad práce Vimperk - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Volná místa Vimperk

Celkem nalezeno 152 volných místo pro Vimperk a okolí
Pracovník přímé obslužné péče

Informace podá paní Ivana Kicová na tel. 736 648 053 Výhodou je absolvovaný kurz sanitáře nebo pracovníka v soc. službách se zaměřením pro výkon přímé obslužné péče k K základní mzdě je poskytován osobní příplatek a příplatek za směny. Mzda je po ...
Vimperk

Pomocný kuchař-kuchařka

Náplň práce: pomocné práce v kuchyni. Dvousměnný provoz - ranní, odpolední. Způsob kontaktu: telefonicky + 420 601 132 072 p. Ludra Dominik, e-mail: prace@aramark.cz Volné místo pomocný kuchař-kuchařka pro lokalitu Vimperk.
Vimperk

Švadlena

šití pánských a dámských košil Kontakt: telefonicky 775 559 990, e-mailem vyroba@vavi.cz, osobně 8:00 - 15:00 Volné místo švadlena pro lokalitu Vimperk.
Vimperk

Elektrikář

Bližší informace podá pan Sichinger František na č. 731 585 433 Vhodné i pro absolventy. Volné místo elektrikář pro lokalitu Vimperk.
Vimperk

Žehlířka

Kontakt: telefonicky Vávrová Věra 775 559 990, e-mailem vyroba@vavi.cz, osobně v sídle provozovny 8:00 - 15:00 Volné místo žehlířka pro lokalitu Vimperk.
Vimperk

Řidič autobusu v silniční dopravě

Požadavky: Řidičský průkaz skupiny D, odbornou (profesní průkaz) a zdravotní způsobilost. Nutná zodpovědnost a svědomitost, pečlivost, slušné a příjemné vystupování. Čistý trestní rejstřík. JEDNÁ SE O NEPRAVIDELNOU VÝPOMOC (DPP nebo DPČ) PŘI ...
Vimperk