Státní sociální podpora Vimperk

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Státní sociální podpora Vimperk,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Českých Budějovicích.

Nad Stadiónem 199, Vimperk II, 385 01 Vimperk

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Vimperku zajišťuje následující služby

Úřad práce Vimperk - Státní sociální podpora

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Vimperk - Státní sociální podpora na adrese Nad Stadiónem 199, Vimperk II, 385 01 Vimperk, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Vimperk

Celkem nalezeno 172 volných místo pro Vimperk a okolí
Knihař

Info podá p. Ing. Batysta na tel. č. 602 945 589. Vyučení v oboru podmínkou. Praxe v knižní výrobě výhodou, manuální zručnost, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, pracovitost, ochota učit se. Volné místo knihař pro lokalitu Vimperk.
Vimperk

zedník

Požadavky: - praxe v oboru Místo výkonu práce: - stavby po Jihočeském kraji Informace - Hotel Zlatá Hvězda - Zdeněk Kutil , tel. 602461629, Dagmar Chodorová , tel. 776488717 Volné místo zedník pro lokalitu Vimperk.
Vimperk

Švadlena v konfekci

Informace podá paní Lenka Eignerová , tel.: 775 559 994 nebo e-mail: vyroba@vavi.cz Praxe v oboru podmínkou (v průmyslové výrobě výhodou) Volné místo švadlena v konfekci pro lokalitu Vimperk.
Vimperk

Účetní

Stravenky, čtvrtletní prémie. Kontakt: Popelínská Alena, tel.: 777 058 873, e-mail: gaudetacz@gmail.com. Zaměstnavatel upřednostňuje kontakt osobně. Volné místo účetní pro lokalitu Vimperk.
Vimperk

Sociální pracovník-pracovnice

Nabídka volného pracovního místa SPOLEK SLUNEČNICE, 1. máje 74, 385 01 Vimperk provozovatel sociálně terapeutické dílny hledá zaměstnance/zaměstnankyni na pracovní pozici: sociální pracovník/sociální pracovnice Termín nástupu: ihned Nástupní mzda: ...
Vimperk

Strážný - pracoviště Vimperk

Náplň práce: kontrola příchodů a odchodů pracovníků a návštěv kontrola příjezdů a odjezdů všech vozidel do objektu ochrana a střežení objektu a zařízení obsluha technických a signalizačních zařízení, závor 12 hodinové směny (denní i ...
Vimperk