Volná místa Vilice

Pro práci Vilice není žádné volné místo, nalezeno 16 nabídek práce v okolí
zobrazuji 1 - 14
pomocný pracovník ve stavebnictví

Požadavky - manuální zručnost, fyzická zdatnost. Zakázky v okrese Tábor.

zedník

Zednické práce. Kontakt: e-mailem.

pěstitelé a chovatelé ve smíšením hospodářství

Náplň práce: krmení a ošetřování zvířat, řízení traktorů, pěstování ovocných stromů. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Provozní údržbář

Kuchař,- ka

Elektrikář - elektromechanik, programátor

Požadujeme:vyučení v oboru, oprávnění k výkonu práce dle vyhl. č. 50/1978 Sb., min. § 5, SŠ vzdělání v oboru elektro, praxe na automatických linkách výhodou.

řidič VZV

SOU, ŘP sk. B, nástup možný ihned Místo výkonu práce: Lukavec č.p. 9

obsluha dřevoobráběcích strojů

podnikové stravování, příspěvek na dopravu, náborový příspěvek, dovolená navíc, kontakt e-mailem nebo telefonicky!!

Obsluha dřevoobráběcích strojů

Nabízíme: podnikové stravování, dovolená navíc, příplatek na dojíždění, náborový příspěvek. Kontakt možný telefonicky nebo e-mailem

Dojič/ka; ošetřovatel/ka hospodářských zvířat

Pracoviště: Velíš, Louňovice pod Blaníkem Nabízíme: stravování, možnost ubytování První kontakt: osobně (Louňovice pod Blaníkem, Pražská 169), telefonicky 10:00-14:00hod, e-mailem

Ruční baliči, plniči, etiketovači

Salačova Lhota

Učitelé na 1. stupni základních škol a učitelé v oblasti předškolní výchovy

Učitelé na 2. stupni základních škol

Aprobace německý jazyk nebo dějepis nebo tělesná výchova nebo informatika

Správci objektů

Požadujeme zodpovědnost, pracovitost, výkonnost, samostatnost, řešení problémů. Příklady pracovních činností: - dohled nad pracovními činnostmi personálu pro úklid a údržbu a nad ...

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Vilice nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Vilice můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Vilice jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.