Hmotná nouze Velké Březno úřední hodiny

Úřední hodiny Hmotná nouze Velké Březno,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Ústí nad Labem.

Děčínská 211, 403 23 Velké Březno

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Velkém Březnu má otevřeno:

  • Úterý8:00 - 11:00
  • Středa8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00

Úřad práce Velké Březno - Hmotná nouze

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Volná místa Velké Březno

Celkem nalezeno 404 volných místo pro Velké Březno a okolí
ŘIDIČ VZV (m, ž)

Požadujeme: praxe vítána Zaměstnanecké výhody: stravné Kontakt: e-mailem

Zdravotní sestra - bratr

Náplň práce: plánování a poskytování ošetřovatelské péče klientům, poskytování zdravotních úkonů klientům na základě ordinace lékaře a úkonů nepodléhajících ordinaci lékaře. Požadujeme: bezúhonnost, zdravotní způsobilost, vzdělání dle zákona ...

Automechanik/ička

Požadujeme: Automechanik s výučním listem Kontakt: osobně na adrese sídla, lépe předem volat a domluvit si termín

Číšník/servírka

Obsluha v restauraci s nepravidelnou pracovní dobou k posílení směn převážně ve večerních a nočních hodinách, soboty a neděle. Počet odpracovaných hodin v týdnů se liší dle potřeb zaměstnavatele, v úhrnu za měsíc nepřesáhne polovinu běžného ...

Vedoucí oddělení podpory informačních a robotických systémů v odboru informatiky

Po zkušební době je možné poskytnout osobní příplatek. Bližší informace o nabízené pozici a způsobu přihlášení do výběrového řízení najdete na webových stránkách Krajského úřadu (úřední deska), konkurzní a výběrová řízení. www.kr-ustecky.cz

Pomocný pracovník v RV

Výsadba a sklizeň jahod, úkolová práce. Přednost mají zájemci s praxí v zemědělství. Pracovní doba od 6 hodin Kontakt: telefonicky od 29.4.2024 - 602558394, 602410282