Volná místa Velká Chyška

Celkově nalezeno 246 volných míst pro práci Velká Chyška a okolí
zobrazuji 43 - 56
Provozní údržbář

Kuchař,- ka

Elektrikář - elektromechanik, programátor

Požadujeme:vyučení v oboru, oprávnění k výkonu práce dle vyhl. č. 50/1978 Sb., min. § 5, SŠ vzdělání v oboru elektro, praxe na automatických linkách výhodou.

řidič VZV

SOU, ŘP sk. B, nástup možný ihned Místo výkonu práce: Lukavec č.p. 9

obsluha dřevoobráběcích strojů

podnikové stravování, příspěvek na dopravu, náborový příspěvek, dovolená navíc, kontakt e-mailem nebo telefonicky!!

Obsluha dřevoobráběcích strojů

Nabízíme: podnikové stravování, dovolená navíc, příplatek na dojíždění, náborový příspěvek. Kontakt možný telefonicky nebo e-mailem

Ošetřovatelé hospodářských zvířat

Náplň práce: zajišťovat denní kontrolu zdraví zvířat ve stájích, zajišťovat pomoc při veterinárních zákrocích (manipulace). Nástup možný ihned. Kontakt emailem nebo telefonicky ...
Litohošť

Pracovník v sociálních službách

Strukturovaný životopis zasílejte na adresu: chmelo.d@domovjerabina.cz
Cetoraz

elektrikář

Kontak každý všední den v čase 6:00 - 14:00 hod.

vedoucí nákupu brambor - agronom

Kontakt každý všední den v čase 6:00 - 14:00 hod.

Pracovník/-ice v zemědělství - brigáda

sběr kamene

provozní zámečník

úklidový pracovník

Náplň práce: úklid podlahových ploch, úklid sociálního zařízení, vynášení odpadu, utírání prachu, mytí oken, mytí dveří a zárubní Požadavky: invalidní důchod, smysl pro pořádek a ...

prodejce náhradních dílů

Požadujeme: - výborné komunikativní schopnosti - uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel) - znalost automobilových náhradních dílů

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Velká Chyška nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Velká Chyška můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Velká Chyška jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.