Úřad práce Valašské Meziříčí kontaktní osoby

Kontaktní osoby Úřad práce Valašské Meziříčí - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka ve Zlíně.

Železničního vojska 1349, 757 01 Valašské Meziříčí 1

Kontaktní pracoviště Úřadu práce v Valašském Meziříčí má uvedeny tyto kontaktní osoby.

Vedoucí kontaktního pracoviště - Hana Votavová
Tel.: 950 173 773 email: Hana.Votavova@vs.mpsv.cz
Vedoucí referátu evidence a podpor v nezaměstnanosti - Ing. Radmila Zárubová
Tel.: 950 173 732 email: Radmila.Zarubova@vs.mpsv.cz

Úřad práce Valašské Meziříčí - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Volná místa Valašské Meziříčí

Celkem nalezeno 139 volných místo pro Valašské Meziříčí a okolí
Řidiči tahačů*

Zaměstnavatel požaduje: ŘP sk. C+E, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost První kontakt: telefonicky 724 778 388 nebo e-mailem: skatrans@skatrans.cz

Pomocná síla v kuchyni*

Možnost zkráceného úvazku. Zaměstnavatel požaduje: samostatnost, spolehlivost, pečlivost, aktivní přístup v práci Náplň práce: pomocné práce v kuchyni, mytí nádobí, příp. úklidové práce dle dohody První kontakt: telefonicky 778 060 018 nebo ...

Instruktor/ka plavání kojenců, batolat a dětí do 12 let - DPP/DPČ

Místo vhodné i pro rodiče na RD nebo studenty tělesných a pedagogických fakult VŠ. S ohledem na složitost zaučení a práci s dětmi není vhodné jako brigáda kratší než 1 rok. NABÍZÍME: slevy na kurzy dětí, příspěvek na dopravu. PRVNÍ KONTAKT: emailem ...

Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

Hledáme spolehlivého odpovědného flexibilního pracovníka, který je schopen se dopravit po vlastní ose, pravidelně a včas do práce. Má dobrou fyzickou kondici. Případná praxe ve společném stravování nebo potravinářství je výhodou, ale není podmínkou. ...

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Řidič/ka nákladního vozidla - oprávnění sk. C

NÁPLŇ PRÁCE: řízení nákladního vozidla s rukou pro stavební firmu. POŽADUJEME: řidičský průkaz sk. C. PRVNÍ KONTAKT: e-mailem na adresu brano.slovak@blsdopravnistavby.cz.
Valašské Meziříčí