Úřad práce Valašské Klobouky úřední hodiny

Úřední hodiny Úřad práce Valašské Klobouky - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka ve Zlíně.

Masarykovo náměstí 177, 766 01 Valašské Klobouky

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Valašských Kloboukách má otevřeno:

  • Pondělí8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
  • Úterý8:00 - 11:00
  • Středa8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
  • Čtvrtek8:00 - 11:00
  • Pátek8:00 - 11:00 (jen noví uchazeči o zam. a pozvaní)

Úřad práce Valašské Klobouky - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Volná místa Valašské Klobouky

Celkem nalezeno 52 volných místo pro Valašské Klobouky a okolí
Pomocná síla v kuchyni

Směnnost: krátký - dlouhý týden. HPP, možnost i na dohodou o provedení práce. Zaměstnanecké výhody: stravování, doprava na hotel. POZN: Zájemci se hlásí nejprve tel. Volné místo pomocná síla v kuchyni pro lokalitu Valašské Klobouky.
Valašské Klobouky

Sociální pracovník/nice, Kontaktní pracoviště Úřadu práce ČR Valašské Klobouky

Kvalifikační a další požadavky: - Kvalifikační předpoklady sociálního pracovníka dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, v platném znění: a) vyšší odborné vzdělání v oborech vzdělání zaměřených na sociální práci ...

Údržbář

Požadavky: odborná způsobilost - elektro, vodo-topo, ŘP sk.B. Zaměstnanecké výhody: stravování, doprava na hotel. POZN: Zájemci se hlásí nejprve tel. Volné místo údržbář pro lokalitu Valašské Klobouky.

Pokojská

Dopolední směna - občas víkend. HPP a možnost i dohodu o provedení práce. Zaměstnanecké výhody: stravování, doprava na hotel. POZN: Zájemci se hlásí nejprve tel. Volné místo pokojská pro lokalitu Valašské Klobouky.

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Kuchař/ka Náplň práce: převážně hotové jídla pro skupiny rekreantů. Zaměstnanecké výhody: stravování, doprava na hotel. POZN: Zájemci se hlásí nejprve tel. Volné místo kuchaři (kromě šéfkuchařů) pro lokalitu Valašské Klobouky.

Hlavní účetní v jazykové škole

Flexi pracovní doba 8 hod denně. Pracovní místo je vhodné i pro osoby zdravotně postižené. Kurz jazyka jako benefit. Práce na pobočce ve Zlíně. Volné místo hlavní účetní v jazykové škole pro lokalitu Valašské Klobouky.