Úřad práce Valašské Klobouky úřední hodiny

Úřední hodiny Úřad práce Valašské Klobouky - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka ve Zlíně.

Masarykovo náměstí 177, 766 01 Valašské Klobouky

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Valašských Kloboukách má otevřeno:

  • Pondělí8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
  • Úterý8:00 - 11:00
  • Středa8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
  • Čtvrtek8:00 - 11:00
  • Pátek8:00 - 11:00 (jen noví uchazeči o zam. a pozvaní)

Úřad práce Valašské Klobouky - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Volná místa Valašské Klobouky

Celkem nalezeno 65 volných místo pro Valašské Klobouky a okolí
Účetní

Požadavky: VŠ/SŠ vzdělání, znalost účetnictví. Náplň práce: vedení účetnictví, vedení daňové evidence. POZN: Strukturované životopisy zasílejte e-mailem: lzezulkova@seznam.cz Volné místo účetní pro lokalitu Valašské Klobouky.
Valašské Klobouky

Řidič svozového vozidla

Požadavky: spolehlivost, zodpovědnost, svědomitost, čistý trestní rejstřík, časová flexibilita, min. 2 roky praxe na pozici řidič nákladního vozidla, ŘP sk.B+C (sk.E výhodou), platný profesní průkaz. Výhody: pracovní poměr s možností prodloužení na ...

OBSLUHA ČERPACÍ STANICE

Požadavky: práce na PC, práce s penězi, komunikativnost, příjemné vystupování, úklid. POZN: Zájemci se nejprve hlásí tel. Pracoviště: BENZINA, Valašské Klobouky. Volné místo obsluha čerpací stanice pro lokalitu Valašské Klobouky.

Dělníci dokončovacích prací - kontrolor/ka

Požadavky: trestní a finanční bezúhonnost, zručnost, dobrý zrak. Náplň práce: ruční práce, lepení štítků, kontrola výrobků, hrotování, kompletace výrobků, balení. Zaměstnanecké výhody: flexibilní pracovní doba, dobrý kolektiv. POZN: Zájemci se hlásí ...

Dělníci - svozaři / třídiči odpadů

Náplň práce: dělnická práce, práce ve sběrně-třídírně nebo na svozu odpadu, jednoduchá manuální práce, fyzicky náročná práce, práce vhodná spíše pro muže Pracovní doba: 6.00-14.30 hod, ne svátky, ne víkendy Výhody: pracovní poměr s možností ...

Řidič skupiny C+E.

Stabilní práce od pondělí do pátku. Česko - Německo. Plat 15.000 Kč + diety - 30.000-40.000 čistého Pracovní oděv + vánoční odměny Volné místo řidič skupiny c+e. pro lokalitu Valašské Klobouky.