Volná místa Ústí nad Orlicí - Základní vzdělání

Celkově nalezeno 136 volných míst pro práci Ústí nad Orlicí - Základní vzdělání a okolí
zobrazuji 127 - 136
Pracovník/nice úklidu / pouze pro OZP

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED Místo vyhrazeno pro osoby zdravotně postižené (OZZ, ID). Úklid objektu v době, která vyhovuje zaměstnanci. Úvazek 5 hod. týdně. PROSÍME UCHAZEČE ABY NEJPRVE ...

Vrátný/á - informátor/ka / zkrácený úvazek / pouze pro OZP

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED Místo vyhrazeno pro osoby zdravotně postižené (OZZ, ID). Zkrácený úvazek 20 - 30 hodin/týden. Ostraha objektu průmyslového areálu v denních a nočních 12 ...

MISTR/OVÁ

KONTAKT: telefonicky (8.00 - 14.00) nebo email

SKLADNÍK/NICE

SEŘIZOVAČ/KA

OPERÁTOR/KA - KONTROLOR/KA VÝROBY

PRACOVNÍ NÁPLŇ: - provádí kontrolu a měření výlisků v předepsaných intervalech - odpovídá za kvalitu výlisků KONTAKT: email

MÍSTO VÝKONU: Ostrov č.p. 2, 561 22 Ostrov NABÍZÍME: podnikové stravování KONTAKT: email

MANIPULANT/KA

MÍSTO VÝKONU: Ostrov č.p. 2, 561 22 Ostrov NABÍZÍME: podnikové stravování Pracovní poměr na dobu určitou KONTAKT: email

ŘIDIČ MKD

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED POŽADUJEME: řidičský průkaz sk. C + E KONTAKT: telefonicky (po - pá, 8 - 16 hodin), e-mailem nebo osobně (Ostrov 115, 8 - 16 hodin)

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Ústí nad Orlicí nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Ústí nad Orlicí můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Ústí nad Orlicí jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.