Státní sociální podpora Ústí nad Orlicí kontaktní osoby

Kontaktní osoby Státní sociální podpora Ústí nad Orlicí,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Pardubicích.

17. listopadu 1394, 562 01 Ústí nad Orlicí 1

Kontaktní pracoviště Úřadu práce v Ústí nad Orlicí má uvedeny tyto kontaktní osoby.

Vedoucí oddělení nepojistných soc. dávek - Mgr. Pavlína Votočková
Tel.: 950 172 504 email: pavlina.votockova@uo.mpsv.cz

Úřad práce Ústí nad Orlicí - Státní sociální podpora

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Volná místa Ústí nad Orlicí

Celkem nalezeno 329 volných místo pro Ústí nad Orlicí a okolí
Asistent servisu kol a elektrokol / DPP

Nástup dle dohody. Pomocný technik při skládání kol. Vhodné i pro OZP. Kontakt: telefonicky, e-mailem nebo osobně na prodejně BIKEMAX

Vedoucí prodejny, prodavač/ka

Nástup možný ihned Požadujeme praxi nejlépe v prodeji obuvi a textilu. Kontakt: e-mailem hilbert@hilby.cz

Kuchař/ka

Nástup možný ihned. Hledáme kolegy do nového kolektivu. Požadujeme: samostatnost, občanskou bezúhonnost, vzdělání nebo praxe v oboru výhodou. Nabízíme: stravekový paušál ve výši 100,- Kč, nabídka výhodných mobilních služeb, odměna při pracovním a ...

Asistent/ka vedoucího výroby

Nástup možný ihned Náplní práce je administrativní činnost spojená s příjmem objednávek, nákupem materiálu a organizací kooperací. Plat dle dosažené praxe, zkušeností a vzdělání. Kontakt: telefonicky nebo e-mailem

Dělník montáže a výroby oken

Místo je vhodnější pro muže. Stravenkový paušál v plné výši dle zákona až 2.300,-/měsíc. Kontakt: telefonicky nebo e-mailem Barvínek Miloš Ing., tel.: 777 644 846, e-mail: milos@barvinek.cz

Vedoucí pobočky

Náplň práce: - obchodní činnost - komunikace s klientem (osobní, telefonická, e-mailová) - tvorba cenových nabídek - administrativa Požadujeme: - obchodního ducha - chuť se učit - výborné komunikační schopnosti - samostatnost a pečlivost - ...