Státní sociální podpora Ústí nad Labem úřední hodiny

Úřední hodiny Státní sociální podpora Ústí nad Labem,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Ústí nad Labem.

Mírové náměstí 3129/36, Ústí nad Labem-centrum, 400 02 Ústí nad Labem 2

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Ústi nad Labem má otevřeno:

  • Pondělí8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
  • Úterý8:00 - 11:00
  • Středa8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
  • Čtvrtek8:00 - 11:00
  • Pátek8:00 - 11:00 (jen příjem žádostí a pozvaní)

Úřad práce Ústí nad Labem - Státní sociální podpora

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Volná místa Ústí nad Labem

Celkem nalezeno 429 volných místo pro Ústí nad Labem a okolí
Elektrikář / elektroúdržbář (m,ž)

Kontakt: telefonicky, e-mailem
Ústí nad Labem

Nutriční terapeut/ka

Náplň práce: " Sestavování podkladů, kontrola přípravy - výroby stravování formou diet, kontrola teploty podávané stravy " degustace a zapisování případných připomínek a jejich řešení do předtištěného formuláře " pravidelné screeningové hodnocení ...

Halový mistr

Koordinace jednotlivých činností na depu, zodpovědnost za přidělený úsek, administrativní činnosti s provozem oddělení spojené. Zaměstnanecké výhody: stravenky Kontakt: e-mailem

Vedoucí oddělení podpory informačních a robotických systémů v odboru informatiky

Po zkušební době je možné poskytnout osobní příplatek. Bližší informace o nabízené pozici a způsobu přihlášení do výběrového řízení najdete na webových stránkách Krajského úřadu (úřední deska), konkurzní a výběrová řízení. www.kr-ustecky.cz

Projektant/projektantka

Požadujeme: Minim. vzdělání úplné střední odborné s maturitou (bez vyučení) stavebního směru, ŘP sk. B, trestní bezúhonnost, práce na PC, flexibilita, ochota pracovat, Nabízíme: k hrubé mzdě bude stanoveno osobní ohodnocení v závislosti na délce ...

Pomocný pracovník v RV

Výsadba a sklizeň jahod, úkolová práce. Přednost mají zájemci s praxí v zemědělství. Pracovní doba od 6 hodin Kontakt: telefonicky od 29.4.2024 - 602558394, 602410282