Hmotná nouze Úpice

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Hmotná nouze Úpice,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Hradci Králové.

Pod městem 625, 542 32 Úpice

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Úpici zajišťuje následující služby

  • Státní sociální podporaÚpice
  • Zprostředkování zaměstnáníTrutnov
  • Dávky pro osoby se ZPTrutnov
  • Soc. služby, přísp. na péčiTrutnov

Úřad práce Úpice - Hmotná nouze

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Úpice - Hmotná nouze na adrese Pod městem 625, 542 32 Úpice, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Úpice

Celkem nalezeno 139 volných místo pro Úpice a okolí
SKLADNÍK / SKLADNICE, OBSLUHA MANIPULAČNÍCH VOZÍKŮ

Pracovní poměr na dobu neurčitou, pružná pracovní doba. Výhodou znalost vietnamského jazyka. Kontakt - p. Nguyen Hong Nguyen, tel.: 770 680 008 (každý čtvrtek od 16:00 do 17:00 hod.) nebo osobně na adrese 17. listopadu 10, Červený Kostelec - Lhota ...

TECHNOLOG / TECHNOLOŽKA

Co Vás čeká: optimalizace technologických procesů; zavádění nových výrobků do výroby, dohled nad tvorbou dokumentace a kalkulací; odpovědnost za nastavené technologické procesy a jejich funkčnost ve výrobě, neustálé zlepšování efektivity výrobního ...

MECHANIK / MECHANIČKA - PLETAŘ / PLETAŘKA

Jedná se o práci pletaře/pletařky na maloprůměrových pletacích strojích (ponožkových), na kterou Vás zaměstnavatel zaučí. Nástup možný ihned. Měsíční hrubá mzda od 20.000 Kč do 30.000 Kč (po zaučení práce v úkole). Požadavky: zručnost, pečlivost, ...

ŘIDIČ / ŘIDIČKA MKD sk. C, E

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Požadavky: řidičský průkaz sk. C, E; praxe v oboru nutná. Kontakt telefonicky - pan Tauchmann Jiří, tel.: 777 219 541.

ŘIDIČ / ŘIDIČKA - VNITROSTÁTNÍ KAMIONOVÁ DOPRAVA

ŘIDIČ / ŘIDIČKA MKD sk. C

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Požadavky: řidičský průkaz sk. C; praxe v oboru nutná. Kontakt telefonicky - pan Tauchmann Jiří, tel.: 777 219 541.