Volná místa Újezd nade Mží - Základní vzdělání

Pro práci Újezd nade Mží - Základní vzdělání není žádné volné místo, nalezeno 77 nabídek práce v okolí
zobrazuji 1 - 14
Stavební dělník

První kontakt možný e-mailem

Kompletace a montáž oken

Kompletace a montáž oken. První kontakt možný e-mailem, telefonicky 8:00 - 18:00 či osobně Bdeněves 32 8:00 - 15:00

Dělník v oblasti výstavby budov

Stavební dělník v rámci restaurování štukatérských děl. Zručnost při práci se zednickými materiály.

Zámečník/svařeč

Montování, svařování kovovoých konstrukcí Příspěvek na stravu nástup možný ihned

Sklenáři

Firma na zpracování skla shání sklenáře. Upřesňující informace budou poskytnuty při prvním kontaktu. Je možno zajistit ubytování. První kontakt e-mailem či telefonicky.

Pomocní pracovníci

Řidiči nákladních automobilů

Hledají se řidiči na nákladní automobily Scania 6x4, Iveco 8x4 a Iveco kontejner 4x2 do 12,5 tuny. Požadavky: - spolehlivost a loajalita - praxe v oboru výhodou - řidičský průkaz ...

Kontrolór kvality

Firma na zpracování skla shání kontrolóra kvality. Práce obsahuje zpracování a kontrolu akvárií. Jedná se fyzickou a manuálně náročnou práci

zámečník

Náplň práce: ruční obrábění dílů, manipulace s výrobky Požadujeme: orientaci v tech. dokumentaci, akt. přístup k práci, manuální zručnost, Pečlivost

Pracovník ostrahy

Mzda pro 30-ti hodinový úvazek bude 17.000,- až 19.000,- Kč. Náplň práce: - Evidence vozidel a návštěv areálu v PC systému - Denní směny: evidence osob, o víkendu pochůzky - Noční ...

Vedoucí objektu - ostraha

Mzda pro 30-ti hodinový úvazek bude 18.000,- až 22.000,- Kč. Náplň práce: - Administrativa, vedení malého kolektivu lidí - Evidence vozidel a návštěv areálu v PC systému - Denní ...

Textilní sítotiskový tiskař/ka

Pozice vhodná pro osoby zdravotně znevýhodněné Vyžadovaná praxe v tisku textilu na textilním automatu Zaměstnanecké výhody - stravenky První kontakt možný e-mailem

Sítotiskový šablonář, osvitář

Vyžadovaná praxe v přípravě sítotiskových šablon Zaměstnanecké výhody - stravenky První kontakt možný e-mailem

Transferový sítotiskař/ka

Vyžadovaná praxe v tisku transferů na sítotiskovém poloautomatu. Zaměstnanecké výhody - stravenky První kontakt možný e-mailem

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Újezd nade Mží nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Újezd nade Mží můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Újezd nade Mží jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.