Volná místa Uherský Ostroh - Plný úvazek

Pro práci Uherský Ostroh - Plný úvazek není žádné volné místo, nalezeno 205 nabídek práce v okolí
zobrazuji 127 - 140
strojírenský dělník/ce - operátor ve výrobě

Náplň práce: kontrola postupů, využitelnost lidských zdrojů, využitelnost strojů. Požadavky: praxe v oboru výhodou, samostatnost, pečlivost, organizační schopnosti, flexibilita. ...

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

Pracoviště: sídlo firmy + stavby v okolí. ŘP sk. B není podmínkou. Stravenky. Kontakt na tel. 736 681 064, na mail: mjuras@tiscali.cz a osobně po tel.domluvě.

Bzenec a okolí. ŘP sk. B - není podmínkou. Stravenky. Kontakt na tel. 736 681 064, na mail: mjuras@tiscali.cz a osobně po tel. domluvě.

Pomocní pracovníci obchodního provozu

znalost (anglického, vietnamského) jazyka výhodou (příjem zboží od vietnamských obchod. společností), osobní kontakt možný po tel. domluvě

údržbář

údržba strojů, osobní kontakt možný po tel. domluvě

zámečník - svářeč

osobní kontakt možný po tel. domluvě

Strojírenští kovodělníci

elektromechanik

Brusiči nástrojů a kovů

Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů

jednoduchá montáž výrobků, obsluha strojů, převoz materiálu, agenturní zaměstnání, manuální zručnost, pečlivost, časová flexibilita, měsíční bonusy, 20 dní dovolené, osobní ...

obráběč kovů

práce na různých kovobráběcích strojích, osobní kontakt možný po tel. domluvě

dělník výroby nábytku

prac. poměr na 1 rok smožností doby neurčité, osobní kontakt možný po tel. domluvě

skladník - expedient

obsluha balící a etiketovací linky masných výrobků, příjem/výdej zboží, příprava zboží na nakládku, expedice zboží, manipulace s paletovým vozíkem, spolehlivost, zodpovědnost, ...

konstruktér/ka

vývoj ocelových přepravních palet, praxe výhodou, znalost systému Catia výhodou, znalost NJ, prémie, 13. a 14. plat dle výkonu firmy

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Uherský Ostroh nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Uherský Ostroh můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Uherský Ostroh jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.