Hmotná nouze Uherský Brod

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Hmotná nouze Uherský Brod,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka ve Zlíně.

Bož. Němcové 2535, 688 01 Uherský Brod 1

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Uherském Brodu zajišťuje následující služby

Úřad práce Uherský Brod - Hmotná nouze

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Uherský Brod - Hmotná nouze na adrese Bož. Němcové 2535, 688 01 Uherský Brod 1, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Uherský Brod

Celkem nalezeno 404 volných místo pro Uherský Brod a okolí
ÚDRŽBÁŘ A ŘIDIČ

Řidič (nutný ŘP sk. B), různorodá práce v podniku vč. skladníka a údržbáře. Kontakt e-mailem. Volné místo údržbář a řidič pro lokalitu Uherský Brod.
Uherský Brod

ZÁMEČNÍK

Vyučení ve strojírenském oboru, znalost čtení a práce s výkresovou dokumentací, manuální zručnost, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, zkušenost se svařováním výhodou. Stravenky. Volné místo zámečník pro lokalitu Uherský Brod.
Uherský Brod

POMOCNÝ PRACOVNÍK/CE V SOC. SLUŽBÁCH

Činnost v rámci VPP, pomocné a úklidové práce v rámci stravovacího provozu, zručnost, ochota a spolehlivost. Kontakt telefonicky či e-mailem. Volné místo pomocný pracovník/ce v soc. službách pro lokalitu Uherský Brod.
Uherský Brod

STROJNÍK PRO ÚPRAVU PLODIN - SILOMISTR

Řízení obsluhy velkokapacitního sila, provádění odborných prací při úpravě a ošetřování plodin, příjem a výdej jednotlivých zrnin, vedení provozní evidence, běžná údržba a spolupráce při opravách. SOU/SŠ vzdělání technického nebo zemědělského směru, ...
Uherský Brod

SVÁŘEČ KOVŮ

Jedná se o fyzicky namáhavou práci s pružnou pracovní dobou. Vyžadujeme dobrý zdravotní stav, flexiblitu, spolehlivost. Svářečský průkaz nutný. Volné místo svářeč kovů pro lokalitu Uherský Brod.
Uherský Brod

Strojírenští kovodělníci

Jedná se o fyzicky namáhavou práci s pružnou pracovní dobou. Dobrý zdravotní stav, flexibilita, spolehlivost, praxe nebo vyučení v oboru soustružník, frézař, vrtař či zkušenosti s kovoobráběcími stroji. Volné místo strojírenští kovodělníci pro ...
Uherský Brod

Nahoru