Úřad práce Týn nad Vltavou úřední hodiny

Úřední hodiny Úřad práce Týn nad Vltavou - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Českých Budějovicích.

Sakařova 755, 375 01 Týn nad Vltavou 1

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Týnu nad Vltavou má otevřeno:

  • Pondělí8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
  • Úterý8:00 - 11:00
  • Středa8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
  • Čtvrtek8:00 - 11:00
  • Pátek8:00 - 11:00 (jen noví uchazeči o zam. a pozvaní)

Úřad práce Týn nad Vltavou - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Volná místa Týn nad Vltavou

Celkem nalezeno 91 volných místo pro Týn nad Vltavou a okolí
STROJÍRENSKÝ/Á DĚLNÍK/ICE

Požadavky. manuální zručnost, pečlivost, ochota učit se nové věci Náplň práce: pomocné operace, příprava na expedici a balení výrobků, broušení, úklid 4 hod. týdně - práce vhodná pro ženy Nabízíme: trvalý pracovní poměr, příspěvek na dojíždění, ...
Týn nad Vltavou

AUTOLAKÝRNÍK

plat + prémie Volné místo autolakýrník pro lokalitu Týn nad Vltavou.

DPP - OPTOMETRISTA

Přijmeme optometristu či optometristku na zkácený úvazek do optiky v Týně nad Vltavou. Požadujeme vysokoškolské vzdělání v oboru, příjemné vystupování a aktivní přístup k prodeji. Vhodné i pro absolventy bez praxe, optometristky na mateřské ...

KONSTRUKTÉR, TECHNOLOG

Náplň práce: - tvorba výkresové dokumentace, 2D/3D výkresů, úprava výrobní dokumentace a správa dle požadavků zákazníků a výroby, práce v programu AutoCad, úzká spolupráce s oddělením výroby Požadujeme: - zkušenost s CAD systémy, pokročilá znalost ...

ZÁVOZNÍK - SVOZ ELEKTROODPADU

Volné místo pro závozník - svoz elektroodpadu lokalitu Týn nad Vltavou.

ŘIDIČ - SVOZ ELEKTROODPADU

Řidičský průkaz sk. C+E, profesní průkaz, psychotesty, pracoviště: Týn nad Vltavou Volné místo řidič - svoz elektroodpadu pro lokalitu Týn nad Vltavou.