Hmotná nouze Turnov

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Hmotná nouze Turnov,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Liberci.

náměstí Českého Ráje 94, 511 01 Turnov 1

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Turnově zajišťuje následující služby

  • Zprostředkování zaměstnáníTurnov
  • Státní sociální podporaTurnov
  • Soc. služby, přísp. na péčiTurnov
  • Dávky pro osoby se ZPTurnov

Úřad práce Turnov - Hmotná nouze

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Turnov - Hmotná nouze na adrese náměstí Českého Ráje 94, 511 01 Turnov 1, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Turnov

Celkem nalezeno 1197 volných místo pro Turnov a okolí
MANIPULANT

požadujeme: průkaz MDV, manuální zručnost stravování v místě, 5 týdnů dovolené kontakt: e-mailem, telefonicky v prac. dny od 7.00 do 13.00 hod., Volné místo manipulant pro lokalitu Turnov.
Turnov

ŘIDIČ NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU NAD 7,5t (čtyřkolové kontejnerové nákladní auto), ST

požadujeme řidičské oprávnění skupiny C, CE + profesní průkaz, nutná praxe a zkušenosti jedná se o čtyřkolové kontejnerové nákladní auto příplatky, stravné kontakt: telefonicky od 8.00 do 15.00 hod., e-mailem Volné místo řidič nákladního ...
Turnov

SEŘIZOVAČ/KA, OBSLUHA STROJE

Pracovní náplň: obsluha, seřízení a nastavování optické třídičky Požadavky: SOU, SPŠ technického směru (zámečník, obraběč apod.) praxe v oboru vítána, znalost německého jazyka výhodou Bonusy/prémie, vzdělávací kurzy, závodní stravování, stabilní ...
Turnov

ŠIČKA - ŠVADLENA

Hledáme vhodné kandidáty na pozici šička - švadlena do firmy Sir Joseph s.r.o - Josef Rakoncaj. Švadleny pracují v jednosměnném provozu 6 -14 hodin. Novým pracovníkům zajistíme zaškolení během 3 měsíční zkušební doby. Průměrná hrubá měsíční mzda po ...
Turnov

DĚLNÍK VÝROBY PLASTOVÝCH OKEN

libovolné SŠ vzdělání, výhodou praxe v zámečnické výrobě, nebo ve stavebnictví kontakt: telefonicky po-pá od 10.00 do 12.00 hod., Volné místo dělník výroby plastových oken pro lokalitu Turnov.
Turnov

OBSLUHA VE FAST FOODU

základy německého jazyka, zdravotní průkaz, praxe vítána kontakt: telefonicky Volné místo obsluha ve fast foodu pro lokalitu Turnov.
Turnov