Volná místa Trnová - Základní vzdělání

Pro práci Trnová - Základní vzdělání není žádné volné místo, nalezeno 69 nabídek práce v okolí
zobrazuji 1 - 14
Řidiči MKD

30 000 základní mzda pro nováčky+diety Postupné navyšování platu - výdělek v čistém mzda min 50 000 Kč Požadujeme - ŘP C, E a profesní průkaz řidiče. Zaměstnanecké výhody - ...

chovatel/ka prasat

1 x za 14 dnů sobota, neděle první kontakt telefonicky nebo e-mailem odměny dle výsledků

Tesař

Práce na střechách Zaměstnanecké výhody: - stravenky 100 Kč - prémie dle plnění plánu praxe v oboru vítána, nevyučené zaučíme

Pokrývač

Pomocný dělník při výstavbě budov

Zakázky v rámci Plzeňského kraje Zaměstnanecké výhody: - stravenky 100 Kč - prémie dle plnění plánu praxe v oboru vítána, nevyučené zaučíme

Klempíř

Práce na střechách. Zaměstnanecké výhody: - stravenky 100 Kč - prémie dle plnění plánu praxe v oboru vítána, nevyučené zaučíme.

Mechanik nákladních automobilů

Požadavky: - ŘP sk. C - výuční list výhodou - praxe výhodou

Brusiči nástrojů a kovů

Montážní pracovník

První kontakt e-mailem.

Administrativní pracovník

Opravář stavebních a zemědělských strojů

Je vítána praxe v oboru. Výše mzdy bude upravena dle dovedností a pracovního nasazení. Zaměstnanecké výhody budou dle dohody. První kontakt - telefonicky domluvit osobní schůzku
Kaznějov

zámečník

Náplň práce: ruční obrábění dílů, manipulace s výrobky Požadujeme: orientaci v tech. dokumentaci, akt. přístup k práci, manuální zručnost, Pečlivost

lesní dělníci

zdravotní stav odpovídající práci v lese první kontakt: e-mailem
Třemošná

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Trnová nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Trnová můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Trnová jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.