Úřad práce Trhové Sviny úřední hodiny

Úřední hodiny Úřad práce Trhové Sviny - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Českých Budějovicích.

Nábřeží Svat. Čecha 664, 374 01 Trhové Sviny

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Trhových Svinech má otevřeno:

  • Pondělí8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
  • Úterý8:00 - 11:00
  • Středa8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
  • Čtvrtek8:00 - 11:00
  • Pátek8:00 - 11:00 (jen noví uchazeči o zam. a pozvaní)

Úřad práce Trhové Sviny - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Volná místa Trhové Sviny

Celkem nalezeno 47 volných místo pro Trhové Sviny a okolí
SAMOSTATNÝ/Á ÚČETNÍ

Kompletní vedení účetní a daňové agendy společnosti, účtování přijatých/vydaných faktur, účtování majetku, vedení a účtování pokladen, internetové bankovnictví, zpracování mezd -personalistika (cca 20 zaměstnanců). Zpracování DPH, DPPO, DP k ...
Trhové Sviny

DPP - NÁMOŘNÍK

Společnost Yachtboom CZ s.r.o. - provozovatel půjčovny obytných plavidel hledá do týmu kolegy pro sezónu 2018 a následující. Lokalita Hluboká nad Vltavou/Lipno nad Vltavou Náplň práce: ovládání plavidel a jejich obsluha, kompletní údržba plavidel ...

UČITEL/KA NA 1. STUPNI ZŠ

doba určitá - po dobu nemoci, jedná se o zkrácený úvazek - 10 vyučovacích hodin Volné místo učitel/ka na 1. stupni zš pro lokalitu Trhové Sviny.

Pomocní skladníci

příjem a výdej zboží, znalost materiálu voda-topení-plyn výhodou, ŘPB, základní znalost práce s PC. Po zapracování možnost úpravy mdzových podmínek. Volné místo pomocní skladníci pro lokalitu Trhové Sviny.

SEŘIZOVAČ

Náplň práce: seřizování strojů a zařízení pro výrobu Požadujeme: min. výuční list (technický obor) Zam. výhody: 13. a 14.plat, zvláštní prémie, 5 týdnů dovolené, podnikové stravování, jízdní výhody, naturální výhody, čisté a velmi moderní pracovní ...

DPP - STRÁŽNÝ - VRÁTNÝ

Stravenky+ 1 týden dodatkové dovolené. Kontakt telefonicky (8:00 - 15:30 hod) nebo e-mailem Volné místo dpp - strážný - vrátný pro lokalitu Trhové Sviny.