Státní sociální podpora Trhové Sviny

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Státní sociální podpora Trhové Sviny,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Českých Budějovicích.

Nábřeží Svat. Čecha 664, 374 01 Trhové Sviny

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Trhových Svinech zajišťuje následující služby

Úřad práce Trhové Sviny - Státní sociální podpora

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Trhové Sviny - Státní sociální podpora na adrese Nábřeží Svat. Čecha 664, 374 01 Trhové Sviny, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Trhové Sviny

Celkem nalezeno 46 volných místo pro Trhové Sviny a okolí
Seřizovač vstřikovacích lisů

Mzda od 18.000,-- Kč dle dosažené praxe, PP na dobu určitou, po zapracování doba neurčitá Provádění řádného seřízení strojů a zařízení, výměny forem, běžné údržby, drobných oprav. Dohled na dodržování technologické kázně. Volné místo seřizovač ...
Trhové Sviny

Dělník plastikářské výroby (obsluha strojů a zařízení)

Volné místo pro dělník plastikářské výroby (obsluha strojů a zařízení) lokalitu Trhové Sviny.

ZEDNÍK

HPP nebo i brigáda, práce v okolí Trhových Svinů, případně jižní Čechy, vyučení ve stavebním oboru nebo praxe Volné místo zedník pro lokalitu Trhové Sviny.

POMOCNÝ DĚLNÍK/ICE NA STAVBĚ

HPP nebo brigáda, práce v.okolí Trhových Svinů, případně jižní Čechy, vyučení ve stavebním oboru nebo praxe Volné místo pomocný dělník/ice na stavbě pro lokalitu Trhové Sviny.

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-ICE DO OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ A ASISTENTKA

Pracovní náplň: sekretářská a asistentská činnost, sjednávání termínů, organizování firemních akcí, zajišťování ubytování, zajištění admnistrativní činnosti pro obchodní oddělení, zpracování objednávek, zpracování zákaznických výkazů, komunikace se ...

Prodavač/ka maso, uzeniny, lahůdky - TRHOVÉ SVINY

Jedná se o řeznictví Procházka (PMU CZ, a. s.), v prostorách Lidlu ve městě TRHOVÉ SVINY. Pracovní náplň • prodej masa • příprava a prodej uzenin, lahůdek a pečiva • manipulace se zbožím Požadujeme • vyučení v oboru (prodavač nebo řezník) ...