Volná místa Třebotov

Pro práci Třebotov není žádné volné místo, nalezeno 438 nabídek práce v okolí
zobrazuji 85 - 98
Ostatní zahradníci a pěstitelé v zahradnických školkách

Pomocní pracovníci v zahradnictví

Montážní dělníci elektronických zařízení

Pomocníci v kuchyni

-první kontakt se zaměstnavatelem: Pavla Letovancová-provozní, 773226228, info@restovna.cz -požadujeme alespoň základní komunikace v ČJ -zaměstnanecké výhody: příspěvek na ...

expedient/ka v potravinářské výrobě

-první kontatk se zaměstnavatelem: Váňová Stanislava,318581745,konopaskova@pekarna.cz

řidič

-první kontakt se zaměstnavatelem:Martin Lupač,konopaskova@pekarna-stana.cz -požadujeme dochvilnost, pečlivost , znalost Prahy výhodou, rozvozová trasa v ČR

pomocná síla na pekárně

-první kontakt se zaměstnavatelem: Martin Lupač, konopaskova@pekarna-stana.cz

prodavač

Prodavač/ka

pozice: prodavač/ka Nástup: možný ihned Mzda: 21 200,- Kč Kontakt: Váňová Stanislava, tel. 318 581 639, 604 204 200, email: konopaskova@pekarna-stana.cz Prvotní kontakt: ...

pracovník výroby lahůdek

spolehlivost, bydliště v okolí, praxe v lahůdkářství výhodou, možnost domluvy na zkrácený úvazek nebo brigádu

Prodavači potravinářského zboží

Uklízeči prodejních prostor

pracovitost, spolehlivost, výhodou bydliště v okolí Jíloviště, mzda + max. 50% mzdy prémie, možno dohodou i zkrácený úvazek

Pomocnice/Pomocník v kuchyni

náplň práce: čištění kuchyní, míst pro přípravu jídla a obslužných prostor. - pomoc kuchařům a šéfkuchařům při přípravě jídla mytím, loupáním, krájením, řezáním, odměřováním a ...

Pomocná síla na pekárně

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Třebotov nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Třebotov můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Třebotov jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.