Úřad práce Třeboň

Kontaktní pracoviště Úřad práce Třeboň - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Českých Budějovicích.

Svobody 1012, Třeboň II, 379 01 Třeboň

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Třeboni zajišťuje následující služby

Úřad práce Třeboň - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Třeboň - Zprostředkování zaměstnání na adrese Svobody 1012, Třeboň II, 379 01 Třeboň, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Třeboň

Celkem nalezeno 87 volných místo pro Třeboň a okolí
kreslič

min. SŠ vzdělání v oboru pozemní stavby; znalost AutoCAD; na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní doba 7:00-15:30 hod.; vhodné pro absolventy; Volné místo kreslič pro lokalitu Třeboň.
Třeboň

F&B manager - vedoucí restauračních a prodejních provozů a vedoucí obsluhy

Náplň práce: vede a zodpovídá za gastro provozy, zajišťuje a organizuje související služby a administrativu spojenou s vedením provozů. Požadujeme: praxi min. 10 let v oboru gastronomie, hotelnictví, restaurační provozy; praxi min. 2 roky ve ...
Třeboň

pokojská, uklízeč/ka

PRACOVNÍ POMĚR NA DOHODU O PROVEDENÍ PRÁCE NEBO DOHODU O PRACOVNÍ ČINNOSTI. Požadujeme: - pracovitost, vztah k čistotě a pořádku, samostatnost při plánování denního úklidu pokujů a společných prostor; Pracovní doba: Po-Ne 9:00 - 13:00 hod Volné ...
Třeboň

Dentální hygienistka

POUZE NA DOHODU O PROVEDENÍ PRÁCE; později možnost HPP; vhodné i pro absolventy; - nabízíme práci v nových moderně vybavených ordinacích; - pracoviště zaměřené na parodontologii - s velkým potenciálem odborného růstu - motivační ohodnocení v ...
Třeboň

kuchař - kuchařka

znalost indické kuchyně; praxe 2 roky v oblasti indické kuchyně; dobrý zdravotní stav; pracovní poměr na dobu neurčitou; pracovní doba turnusová; PŘEDEM SI SJEDNAT TELEFONICKY SCHŮZKU !!! Volné místo kuchař - kuchařka pro lokalitu Třeboň.
Třeboň

údržbář, pomocná síla

První kontakt telefonicky 384 724 000 od 8:00 - 15:00 hod Volné místo údržbář, pomocná síla pro lokalitu Třeboň.
Třeboň

Kontaktní pracoviště Úřad práce Třeboň
Pracoviště Úřadu práce v Třeboni naleznete na adrese Svobody 1012, Třeboň II, 379 01 Třeboň.

Na kontaktním pracovišti Úřad práce Třeboň naleznete odkazy na následující služby:

U jednotlivých pracovišť Úřadu práce v Třeboni jsou zobrazeny telefonní a faxová čísla, úřední doba konkrétního pracoviště a kompetentní kontaktní osoby pro konkrétní pracoviště.

Pokud hledáte nové zaměstnání, Úřad práce nabízí každý den aktualizovanou nabídku pracovních pozic.
Jednotlivá volná místa v Třeboni, můžete třídit dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání.
U konkrétní nabídky volných míst v Třeboni, naleznete i nabídky práce v blízkém okolí.