Úřad práce Tišnov úřední hodiny

Úřední hodiny Úřad práce Tišnov - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Brně.

Ráboňova 117, 666 01 Tišnov 1

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Tišnově má otevřeno:

  • Pondělí8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
  • Úterý8:00 - 11:00
  • Středa8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
  • Čtvrtek8:00 - 11:00
  • Pátek8:00 - 11:00 (jen noví uchazeči o zam. a pozvaní)

Úřad práce Tišnov - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Volná místa Tišnov

Celkem nalezeno 209 volných místo pro Tišnov a okolí
Číšník/servírka

Pracovní doba 10:30 - 22:00. Vhodné pro absolventy v oboru i pro zaučené v oboru s praxí 1 rok. Volné místo číšník/servírka pro lokalitu Tišnov.
Tišnov

Kuchař

Pracovní doba 10:30 - 22:00. Vhodné pro absolventy v oboru i pro zaučené v oboru s praxí 1 rok. Volné místo kuchař pro lokalitu Tišnov.
Tišnov

Obsluha stroje na řezání vodním paprskem

Náplň práce: obsluha a programování stroje, práce s technickou dokumentací, manipulace s materiálem, kontrola průběhu práce během výrobního procesu. Požadujeme: SŠ/SOU vzdělání technického zaměření, orientace v příslušných normách a technické ...
Tišnov

Servisní technik

Náplň práce: servis zařízení pro čistírny vody a jiných zařízení. Požadujeme: SŠ/SOU vzdělání technického zaměření, řidičský průkaz sk. B, ochotu cestovat, svařování metodou TIG a obalenou elektrodou, znalost angličtiny na komunikativní úrovni, ...
Tišnov

Barman

Hledáme samostatné a spolehlivé lidi na práci za barem. Náplň: obsluha hostů, přebírání zboží a práce s penězi. Možnost ubytování. Volné místo barman pro lokalitu Tišnov.
Tišnov

Dispečer dopravy

Dispečer dopravy Požaduje se ŘP sk. B, částečná znalost NJ Komunikativnost, práce s PC. Lze i pro OZP. K platu procenta z obratu. Kontakt: pan Fritz, tel. 603 861 651 Volné místo dispečer dopravy pro lokalitu Tišnov.
Tišnov