Státní sociální podpora Tišnov

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Státní sociální podpora Tišnov,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Brně.

Ráboňova 117, 666 01 Tišnov 1

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Tišnově zajišťuje následující služby

Úřad práce Tišnov - Státní sociální podpora

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Tišnov - Státní sociální podpora na adrese Ráboňova 117, 666 01 Tišnov 1, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Tišnov

Celkem nalezeno 215 volných místo pro Tišnov a okolí
Servisní technik

Náplň práce: servis zařízení pro čistírny vody a jiných zařízení. Požadujeme: SŠ/SOU vzdělání technického zaměření, řidičský průkaz sk. B, ochotu cestovat, svařování metodou TIG a obalenou elektrodou, příjemné vystupování. Nabízíme: zajímavou a ...
Tišnov

Skladník/skladnice

Pracovní pozice: Skladník/skladnice Pracovní doba: 5:30 hod. - 13:45 hod. 13:00 hod. - 21:15 hod 21:15 hod. - 5:30 hod. firemní benefity + stravenky Kontaktní osoba: Tomáš Vrba, tel. 605 ...
Tišnov

Kuchař

Pracovní doba 10:30 - 22:00. Vhodné pro absolventy v oboru i pro zaučené v oboru s praxí 1 rok. Volné místo kuchař pro lokalitu Tišnov.
Tišnov

Číšník/servírka

Pracovní doba 10:30 - 22:00. Vhodné pro absolventy v oboru i pro zaučené v oboru s praxí 1 rok. Volné místo číšník/servírka pro lokalitu Tišnov.
Tišnov

Řidiči nákladních automobilů sk. C

Pracovní pozice: Řidiči nákladních automobilů sk. C Požadavky: Řidičský průkaz sk. C Profesní průkaz Digitální karta 2 roky praxe Kontaktní osoba: p. Tomáš Vrba, tel. 605 295 210 Volné místo řidiči nákladních automobilů sk. c pro lokalitu Tišnov.
Tišnov

Barman

Hledáme samostatné a spolehlivé lidi na práci za barem. Náplň: obsluha hostů, přebírání zboží a práce s penězi. Možnost ubytování. Volné místo barman pro lokalitu Tišnov.
Tišnov