Hmotná nouze Tišnov

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Hmotná nouze Tišnov,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Brně.

Ráboňova 117, 666 01 Tišnov 1

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Tišnově zajišťuje následující služby

  • Zprostředkování zaměstnáníTišnov
  • Státní sociální podporaTišnov
  • Soc. služby, přísp. na péčiTišnov
  • Dávky pro osoby se ZPTišnov

Úřad práce Tišnov - Hmotná nouze

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Tišnov - Hmotná nouze na adrese Ráboňova 117, 666 01 Tišnov 1, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Tišnov

Celkem nalezeno 218 volných místo pro Tišnov a okolí
Pracovník/-ce masné výroby

Pracovní doba: 5:00 - 13:30, 12:30 - 21:00, 21:00 - 5:30. Postačuje základní vzdělání, výhodou je vyučení v potravinářském oboru. Volné místo pracovník/-ce masné výroby pro lokalitu Tišnov.
Tišnov

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

První kontakt telefonicky ( úterý 9-10). Místo výkonu práce: U Svratky 962, Tišnov 666 01 . Krátkodobé zaměstnání. Volné místo pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení pro lokalitu Tišnov.
Tišnov

Ostatní uklízeči a pomocníci

První kontakt telefonicky. fyzická zdatnost, manuální zručnost Krátkodobé zaměstnání. Volné místo ostatní uklízeči a pomocníci pro lokalitu Tišnov.
Tišnov

Stavební dělník

První kontakt telefonicky. Spolehlivost ochota pracovat. Místo výkonu práce: 666 01 Tišnov. Volné místo stavební dělník pro lokalitu Tišnov.
Tišnov

Kuchař

Pracovní doba 10:30 - 22:00. Vhodné pro absolventy v oboru i pro zaučené v oboru s praxí 1 rok. Volné místo kuchař pro lokalitu Tišnov.
Tišnov

Servisní technik

Náplň práce: servis zařízení pro čistírny vody a jiných zařízení. Požadujeme: SŠ/SOU vzdělání technického zaměření, řidičský průkaz sk. B, ochotu cestovat, svařování metodou TIG a obalenou elektrodou, příjemné vystupování. Nabízíme: zajímavou a ...
Tišnov

Nahoru