Dávky pro osoby se zdravotním postižením Telč

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Dávky pro osoby se zdravotním postižením Telč,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Jihlavě.

Slavatovská 98, Telč-Štěpnice, 588 56 Telč

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Telči zajišťuje následující služby

  • Zprostředkování zaměstnáníTelč
  • Státní sociální podporaTelč
  • Hmotná nouzeTelč
  • Soc. služby, přísp. na péčiTelč

Úřad práce Telč - Dávky pro osoby se zdravotním postižením

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Telč - Dávky pro osoby se zdravotním postižením na adrese Slavatovská 98, Telč-Štěpnice, 588 56 Telč, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Telč

Celkem nalezeno 24 volných místo pro Telč a okolí
Dělník dřevařské výroby

Nabízíme: - podnikové stravování, zajištění ubytování První kontakt osobně: Třebíčská 391, Telč, 6.00 - 14.30 hodin, e-mailem nebo telefonicky (neomezeně).

Prodavači smíšeného zboží

Znalost vietnamského jazyka výhodou. Schopnost pracovat pod tlakem. Zvedání břemena nad 15 kg. První kontakt telefonicky.

Kuchař/ka

Vyučení v oboru není podmínkou - zaškolíme. První kontakt telefonicky.

Servisní technik/technička pro zemědělské stroje

kontakt osobně, e-mailem, telefonicky 8:00-16:00 hod. Upřesňující informace): vhodné i pro absolventy, praxe vítána, dle praxe a zkušeností ohodnocení

Zedník

První kontakt osobně, e-mailem nebo telefonicky.

CNC operátor

Náplň práce: o obsluha CNC soustružnického nebo frézovacího zařízení s cílem kvalitního a přesného zbroušení výrobku s pomocí základních měřidel o výměna nástrojů o denní údržba stroje o práce s výkresovou dokumentací o kontrola a přeměření hotového ...