Dávky pro osoby se zdravotním postižením Tanvald úřední hodiny

Úřední hodiny Dávky pro osoby se zdravotním postižením Tanvald,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Liberci.

Krkonošská 350, 468 41 Tanvald

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Tanvaldu má otevřeno:

  • Pondělí8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
  • Úterý8:00 - 11:00
  • Středa8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
  • Čtvrtek8:00 - 11:00
  • Pátek8:00 - 11:00 (pouze pro zvané)

Úřad práce Tanvald - Dávky pro osoby se zdravotním postižením

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Volná místa Tanvald

Celkem nalezeno 351 volných místo pro Tanvald a okolí
Průvodčí vlaků v osobní dopravě

Kontakt: e-mailem
Tanvald

Pracovníci ostrahy, strážní

Požadujeme: - výpis z rejstříku trestů Nabízíme: zálohy, prémie za záchyty, možnost ubytování + příspěvek na ubytování Kontakt: e-mailem, telefonicky
Tanvald

Lisař

Požadujeme: Samostatnost, preciznost, pečlivost, zodpovědný přístup k práci, ochota učit se nové věci. Nabízíme: Možnost profesního růstu. 5 týdnů dovolené, 2 dny Sick day, stravenkový paušál, masáže v pracovní době. Kontakt: e-mailem, ...

Skladník/skladnice

Náplň práce: Vážení, balení a expedice hotových dílů, práce s lehčími i těžšími díly, manipulace s paletami pouze paletovým vozíkem, občas fyzicky náročnější. Požadavky: pečlivost, spolehlivost Nabízíme: možnost stravování Kontakt: e-mailem, ...

Operátor CNC strojů

Požadujeme: zkušenosti s měřením, čtení výkresové dokumentace, absolventy zaučíme Nabízíme: možnost stravování Kontakt: e-mailem, telefonicky 8:00 do 14:00 hodin

Kontrolor/kontrolorka kvality

Požadujeme: zkušenosti s měřením, orientace ve výkresové dokumentaci, práce na PC, měření, výstupní kontrola vyrobených dílů, vyplňování dokumentace a PPAP dokumentace. Nabízíme: možnost stravování Kontakt: e-mailem, telefonicky 8:00 do 14:00 hodin