Úřad práce Tanvald kontaktní osoby

Kontaktní osoby Úřad práce Tanvald - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Liberci.

Krkonošská 350, 468 41 Tanvald

Kontaktní pracoviště Úřadu práce v Tanvaldu má uvedeny tyto kontaktní osoby.

Vedoucí kontaktního pracoviště - Ing. Vladimír Lampa
Tel.: 950 120 233 email: vladimir.lampa@jn.mpsv.cz

Úřad práce Tanvald - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Volná místa Tanvald

Celkem nalezeno 348 volných místo pro Tanvald a okolí
Skladník/skladnice

Náplň práce: Vážení, balení a expedice hotových dílů, práce s lehčími i těžšími díly, manipulace s paletami pouze paletovým vozíkem, občas fyzicky náročnější. Požadavky: pečlivost, spolehlivost Nabízíme: možnost stravování Kontakt: e-mailem, ...

Operátor CNC strojů

Požadujeme: zkušenosti s měřením, čtení výkresové dokumentace, absolventy zaučíme Nabízíme: možnost stravování Kontakt: e-mailem, telefonicky 8:00 do 14:00 hodin

Kontrolor/kontrolorka kvality

Požadujeme: zkušenosti s měřením, orientace ve výkresové dokumentaci, práce na PC, měření, výstupní kontrola vyrobených dílů, vyplňování dokumentace a PPAP dokumentace. Nabízíme: možnost stravování Kontakt: e-mailem, telefonicky 8:00 do 14:00 hodin

Seřizovač/ frézař CNC fréza

Praxe v oblasti CNC frézování, kovoobrábění. Znalost řídícího systému Heidenhain výhodou. Samostatnost, zodpovědný přístup k práci, ochota učit se nové věci. Možnost profesního růstu. Nabízíme: 5 týdnů dovolené, stravné 100 Kč/ směna, masáže v ...

Pracovník výroby - Montážní dělník výrobků z pryže a plastů

NÁPLŇ PRÁCE: - sváření plastů - instalatérské práce - montážní práce - zámečnické práce PRACOVNÍ DOBA: - jednosměnný provoz, PO až PÁ (6:00-14:30) - ojediněle práce o víkendu POŽADUJEME: - vyučení v příbuzných oborech - spolehlivost, přesnost, ...

Kuchař/ Kuchařka

Pracovní doba 5,30 - 14,00 hodin Nabízíme: 25 dní dovolené, závodní stravování, penzijní připojištění, podpora vzdělávání Kontakt: osobně od 7:30 - 15:00 hodin, e-mailem, telefonicky od 7:30 do 15:00 hodin.