Dávky pro osoby se zdravotním postižením Svitavy úřední hodiny

Úřední hodiny Dávky pro osoby se zdravotním postižením Svitavy,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Pardubicích.

Bezručova 2055/13, Předměstí, 568 02 Svitavy 2

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Svitavách má otevřeno:

  • Pondělí8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
  • Úterý8:00 - 11:00
  • Středa8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
  • Čtvrtek8:00 - 11:00
  • Pátek8:00 - 11:00 (jen příjem žádostí a pozvaní)

Úřad práce Svitavy - Dávky pro osoby se zdravotním postižením

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Volná místa Svitavy

Celkem nalezeno 132 volných místo pro Svitavy a okolí
Pracovníci přípravy jídel v zařízeních rychlého občerstvení a ve výdejnách jídla

NABÍZÍME: otevírací doba Po-Čt 10:00 - 24:00, Pá - So 10:00 - 04:00, Ne 10:00 - 22:00 hod. Speciální požadavky nejsou. Možnost zaměstnání cizinců. KONTAKT: osobně - po předchozí domluvě Soudní 1, Svitavy PO-PÁ 13-16 hod, emailem
Svitavy

Řidič/ka sk. C + E s profesním průkazem

NÁPLŇ PRÁCE: řidič/ka s profesním průkazem na pravidelné čištění a sanitaci mobilních toalet, převoz a instalace mobilních toalet a ostatních produktů naší společnosti , obsluha svěřeného servisního vozidla DALŠÍ POŽADAVKY: časová flexibilita, ...
Svitavy

Zedník/zednice

Zedník KONTAKT: osobně, telefonicky
Svitavy

Zahradní dělník

Zahradnické práce ŘP B Tel. kontakt od 8,00 do 15,00 hod.
Svitavy

Udržbář/ka zeleně (pouze pro OZP)

NÁPLŇ PRÁCE: jedná se o pracovní pozici údržbáře zeleně, náplní práce bude úklid a údržba zeleně dle pokynů vedoucího zaměstnance (sekání, stříhání zeleně) POŽADAVKY: volné místo pouze pro OZP NABÍZÍME: motivační finanční ohodnocení, v pracovní ...

Dělník/ce v potravinářské výrobě

KONTAKT: emailem