Úřad práce Svitavy kontaktní osoby

Kontaktní osoby Úřad práce Svitavy - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Pardubicích.

Bezručova 2055/13, Předměstí, 568 02 Svitavy 2

Kontaktní pracoviště Úřadu práce v Svitavách má uvedeny tyto kontaktní osoby.

Ředitel kontaktního pracoviště - Ing. Jan Tesař
Tel.: 950 163 400 email: jan.tesar@sy.mpsv.cz
Vedoucí oddělení nepojistných soc. dávek - Bc. Renata Dobešová
Tel.: 950 163 410 email: renata.dobesova@sy.mpsv.cz
Vedoucí referátu speciálního poradenství - Ing. Stanislava Ulrichová
Tel.: 950 163 485 email: stanislava.ulrichova@sy.mpsv.cz
Vedoucí oddělení trhu práce - Ing. Jana Bělohlávková
Tel.: 950 163 441 email: jana.belohlavkova@sy.mpsv.cz

Úřad práce Svitavy - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Volná místa Svitavy

Celkem nalezeno 281 volných místo pro Svitavy a okolí
Obsluha čerpací stanice OMV Svitavy

NÁPLŇ PRÁCE: obsluha zákazníků,prodej zboží,práce na pokladně , shopu a čerpací stanici,práce se zbožím POŽADAVKY: vyučen(a)v oboru a praxe,uchazeči s maturitou bez nutnosti praxe,zdravotní průkaz a zdrav.závodní prohlídka,bezúhonnost,pozitivní ...
Svitavy

Svářeč

POŽADAVKY: svářecí průkaz CO2; TIG výhodou, svařování dle technické dokumentace včetně skládání jednotlivých celků, manipulace s plechy, profily apod., znalost čtení technických výkresů, pečlivost a spolehlivost NABÍZÍME: příspěvek na podnikové ...
Svitavy

Skladník/ce - řidič/ka

POŽADAVKY: řidičské oprávnění sk. B KONTAKT: telefonicky Po-Pá 7:00-15:30
Svitavy

Zahradník/ce, lesník

NÁPLŇ PRÁCE: ošetřování dřevin, vč. práce na montážní plošině, obsluha a údržba motorových pil, řízení a údržba motorových vozidel - traktor, malotraktory apod. POŽADAVKY: vzdělání v oboru technickém, min. střední odborné učiliště - vyučen, manuální ...
Svitavy

Elektrikář

POŽADAVKY: ŘP skupiny B, způsobilost dle vyhlášky 50/78 Sb. KONTAKT: telefonicky
Svitavy

Švadlena

NABÍZÍME: vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné, stravenky, 13. plat, 23 dnů dovolené KONTAKT: telefonicky, e-mailem
Svitavy