Volná místa Sviny

Pro práci Sviny není žádné volné místo, nalezeno 20 nabídek práce v okolí
zobrazuji 15 - 20
STAVEBNÍ DĚLNÍK

Kontakt telefonicky nebo e-mailem.
Dolní Bukovsko

ŘIDIČ MKD - SK.C. E

Požadujeme: - zdravotní způsobilost - trestní bezúhonnost - spolehlivost a zodpovědný přístup - flexibilitu - profesní průkaz a karta do tachografu Nabízíme : - stabilní ...

DISPEČER/DISPEČERKA KAMIONOVÉ DOPRAVY

Náplň práce: zajišťování a zpracovávání přepravních zakázek, jejich plánování a koordinace se zákazníky a řidiči, zpracovávání příslušné agendy. Požadujeme: znalost práce na PC, ...

AUTOMECHANIK PRO NÁKLADNÍ VOZIDLA

V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele telefonicky nebo e-mailem.

UKLÍZEČ/KA

Pracovní místo vhodné pro osoby zdravotně znevýhodněné Kontaktovat zaměstnavatele telefonicky

LAKÝRNÍK/ICE A NATĚRAČ/KA DŘEVĚNÝCH VÝROBKŮ

zkušenosti s natíráním či lakováním dřevěných ploch min. 3 roky - výhodou zkušenosti s ruční příklepovou vrtačkou - výhodou Kontaktovat zaměstnavatele e-mailem

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Sviny nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Sviny můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Sviny jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.