Volná místa Sudslava - Základní vzdělání

Pro práci Sudslava - Základní vzdělání není žádné volné místo, nalezeno 113 nabídek práce v okolí
zobrazuji 71 - 84
Strojník - otočný pásový bagr, otočný kolový bagr, traktorbagr

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED Praxe a zkušenosti výhodou Práce u stabilní společnosti s nadstandardními platovými podmínkami Prémiové ohodnocení Dle domluvy práce možná i na DPP KONTAKT: ...

ŘIDIČ NÁKLADNÍCH AUT

Požadujeme šikovnost Kontakt: telefonicky

BAGRISTA

Řidiči a obsluha zemědělských strojů

SVÁŘEČ / SVÁŘEČKA

-sváření stavebních konstrukcí Kontakt zasláním životopisu na e-mail: agata.balouskova@vaspo.cz

PŘEVÍJEČ / PŘEVÍJEČKA DRÁTU

Kontakt telefonicky nebo zasláním životopisu na e-mail hana.mikyskova@esab.cz - ZŠ - dvousměnný provoz (včetně nočního provozu) - fyzická zdatnost - manipulace s cívkami o váze 16 ...

POMOCNÝ/Á PRACOVNÍK/NICE VE VÝROBĚ

NÁPLŇ PRÁCE : pomocné stavební práce spojené s výrobou betonových výrobků KONTAKT : pí Mariya Varha e-mailem : trendsro@seznam.cz

KONTAKT: email

Zámečník, přípravář

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/NICE VÝROBKŮ Z KOMBINOVANÝCH MATERIÁLŮ

KONTAKT: telefonicky nebo email

Pracovník/nice v sociálních službách - osobní asistent/ka u zdravotně postiženýc

Nástup dle dohody. Vhodné i pro osoby na rodičovské dovolené, aktivní seniory. Požadujeme: - výpis z rejstříku trestů - zdravotní způsobilost Zaměstnanecké výhody: - školení - ...

Asistent servisu kol a elektrokol / DPP

Nástup dle dohody. Pomocný technik při skládání kol. Vhodné i pro OZP. Kontakt: telefonicky, e-mailem nebo osobně na prodejně BIKEMAX

Prodavač/ka ve vinotéce v obchodním domě TESCO Ústí nad Orlicí

Nástup možný ihned. Vhodné i pro důchodce. Možnost zkráceného úvazku, DPP, DPČ. Turnusové služby - pracovní doba dle domluvy. Kontakt: telefonicky nebo e-mailem

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Sudslava nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Sudslava můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Sudslava jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.