Volná místa Střížov - Plný úvazek

Pro práci Střížov - Plný úvazek není žádné volné místo, nalezeno 407 nabídek práce v okolí
zobrazuji 1 - 14
POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI

Doba určitá s možností prodloužení V případě zájmu kontaktovat zaměstnavatele e-mailem.

MASÉR/KA V THAJSKÝCH MASÁŽÍCH

STROJNÍ ZÁMEČNÍK V JEDNOSMĚNNÉM PROVOZU

Rozvíjející se strojírenská firma JOSA s.r.o., součást holdingu JPS GROUP, hledá strojní zámečníky pro různé úrovně výroby. Nabízíme Vám stabilní práci na jednu směnu v Českých ...

OPERÁTOR/KA VÝROBY, OBSLUHA VÝROBNÍCH LINEK

kontakt e-mailem

Ostatní uklízeči a pomocníci

Zam. výhody: zajištění ubytování, zálohy na mzdu po 5 odpracovaných dnech

TRUHLÁŔ-NÁBYTKÁŘ

V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem či telefonicky.

BRUSIČ

vyučení a praxe výhodou, vhodné i pro absolventy - zaučíme

ŘIDIČ MKD

Hledáme řidiče MKD pro přepravu tekutých potravin v potravinových cisternách. Požadavky: ŘP C + E

BETONÁŘ

Místo výkonu práce: celá ČR- dle místa zakázky. Požadavky: manuální zručnost, spolehlivost, časová flexibilita, zdravotní způsobilost, ochota, samostatnost. Nástup možný ihned. ...

PRODAVAČI SMÍŠENÉHO ZBOŽÍ

znalost vietnamského jazyka výhodou, schopnost pracovat pod tlakem, zvedání břemen nad 15 kg Kontakt telefonicky Pá 14 - 16 hod.

POMOCNÝ DĚLNÍK V PRŮMYSLU (VE VÝROBĚ)

Zam. výhody: ubytování zdarma, vyplácení záloh na mzdu po 5 odpracovaných dnech Kontakt e-mailem nebo telefonicky (Po-Pá 8 - 17 hod.)

OBSLUHA VYSEKÁVACÍHO CENTRA/LASERU

Pracovní náplň : obsluha vysekávacího centra/laseru, manipulace a zakládání výpalků z nerez oceli do stroje, dodržení pracovního postupu, jednoduché korekce, kontrola ...

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Střížov nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Střížov můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Střížov jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.