Státní sociální podpora Stochov kontaktní osoby

Kontaktní osoby Státní sociální podpora Stochov,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Příbrami.

Jaroslava Šípka 486, 273 03 Stochov

Kontaktní pracoviště Úřadu práce ve Stochově má uvedeny tyto kontaktní osoby.

Úřad práce Stochov - Státní sociální podpora

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Volná místa Stochov

Celkem nalezeno 263 volných místo pro Stochov a okolí
Prodavač/ka

Vietnamský jazyk - výhodou. Kontakt telefonicky viz výše.

Řidiči osobních a dodávkových automobilů

Požadujeme: ŘP sk. B Výjezdní místo Tuchlovice. Doprava ČR + Slovensko

Obsluha zdvihacích a podobných manipulačních zařízení

Požadujeme: fyzickou zdatnost, dobrou pracovní morálku Náplň práce: obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků, vedení skladového hospodářství Nabízíme: prémie za dobře odvedenou práci. Telefonický kontakt: Po - Pá: 9:00 - 13:00 hod.

Skladníci

Náplň práce: přejímání zboží, ukládání, skladování a vydávání zboží. Požadujeme: spolehlivost. Ukrajinský jazyk výhodou. Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: e-mailem pan.havlik@seznam.cz

Všeobecná zdravotní sestra S2

Náplň práce: zdravotní péče o klienty Domova se zvláštním režimem (cílová skupina lidí trpící demencí) a administrativa s tím spojená. Možnost také zkráceného úvazku. Požadujeme: zdravotní vzdělání bez nutnosti dohledu, znalost práce na PC, ...

Praktická sestra

Náplň práce: zdravotní péče o klienty Domova se zvláštním režimem (cílová skupina lidí trpící demencí) a administrativa s tím spojená. Požadujeme: zdravotní vzdělání, znalost práce na PC, pozitivní přístup k práci s lidmi (seniory), odpovědnost, ...