Volná místa Statenice - Plný úvazek, Základní vzdělání

Pro práci Statenice - Plný úvazek, Základní vzdělání není žádné volné místo, nalezeno 7815 nabídek práce v okolí
zobrazuji 71 - 84
Pomocní kuchaři

je potřeba, aby pomocný kuchař ovládal velmi dobře středomořskou kuchyni, výhodou srbština, nebo makedonština, musí zvládnout i pizzu, mnohaleté zkušenosti, nejlépe z jiných ...

jeřábník

kontakt: Anochin Rustem, +420 734 767 362, rustemanochin@gmail.com
Roztoky

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

jednání každý pátek od 10.00 do 13.00 na adrese Orebitská 616/9, Praha 3 vasilil@seznam.cz
Roztoky

Ostatní pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti jinde neuvedení

náplň práce: provádění jednoduchých ošetřovatelských úkonů, zajišťování hygienické a estetic. úpravy prostředí nemocného, dodržování léčeb. režimu, zajišťování stravování ...

Jeřábník

Roztoky

řidič nakladního auta - skupina C, strojník stavebních strojů

řidičský průkaz skupina C + profesní, strojník kolových a pásových rýpadel

Dělníci v oblasti výstavby budov

Hošek Martin, tel.: 733524075, e-mail: utility.service@seznam.cz

Pomocníci v kuchyni

Sasková Lenka, tel.: +420720626603, e-mail: restaurace@nakotlarce.cz Krátký/dlouhý týden , nebo dle dohody ranní/odpolední

Číšníci a servírky

Krátký / dlouhý týden, výplata pevný základ + procenta z tržby

Pomocníci v kuchyni

Lingling Lin, e-mail: linkewei335@gmail.com Výhodou znalost čínského jazyka

Ostraha prodejny Penny

!!!Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. Nechodit na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází. Kontakt tel. 734 514 315. Po - Pá od 9.00 - 14. ...

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

kontakt osobně Bělohorská 245/71, 169 00, Praha 6 - Břevnov Požadavky: pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, znalost asijské kuchyně, plynulá vietnamština výhodou

Pomocní skladníci

Vasyl Tanchynets, tel.: 777674815, e-mail: ccool.news@email.cz
Praha

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Statenice nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Statenice můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Statenice jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.