Volná místa Starý Petřín

Celkově nalezeno 25 volných míst pro práci Starý Petřín a okolí
zobrazuji 1 - 14
řidič MKD, sklápěcí silo-potravina!14 dní práce, 14dní doma! Nabídky Práce - řidič MKD, sklápěcí silo-potravina!14 dní práce, 14dní doma!

řidič MKD, sklápěcí silo-potravina!14 dní práce, 14dní doma!přepravy v rámci EU, 14 dní práce, 14dní doma. Přepravuje se granulát nebo potravina. Nejčastěji se jezdí DE, NL, ...
EU

Číšníci a servírky

práce především ve večerních hodinách, obsluha, výčep, účtování Volné místo číšníci a servírky pro lokalitu Starý Petřín.
Starý Petřín

Pokojská

Klasický úklid pokojů. Bližší informace o volném místě p. Šipoš. Volné místo pokojská pro lokalitu Bítov.
Bítov

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

klasická příprava stravy, možnost ubytování Volné místo kuchaři (kromě šéfkuchařů) pro lokalitu Bítov.
Bítov

Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních

úklid pokojů, práce pokojské a uklízečky, praxe výhodou, doprava vlastní, stravování, Volné místo uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních pro lokalitu Bítov.
Bítov

Číšníci a servírky

klasická obsluha, práce s financemi, komunikativnost, možnost ubytování Volné místo číšníci a servírky pro lokalitu Bítov.
Bítov

Průvodci v kulturních zařízeních

průvodce návštěvníků na hradě Bítov, vedení menší skupiny studentů, úvazek 0,6nebo 0,5, komunikační předpoklady, příjemné vystupování, znalost AJ a NJ, zájem o historii výhodou, ...
Bítov

Číšníci a servírky

obsluha v kavárně, účtující, znalost obsluhy podmínkou,doprava vlastní, možnost ubytování prof. živ. na mail: Volné místo číšníci a servírky pro lokalitu Vranov nad Dyjí.
Vranov nad Dyjí

Číšník, servírka

Možnost ubytování, benefity na rodinný pobyt a stravu v Zámeckém hotelu, znalost angličtiny nebo němčiny vítána Volné místo číšník, servírka pro lokalitu Vranov nad Dyjí.
Vranov nad Dyjí

Popeláři

manuálně zručný, fyzická námaha, dobrý zdrav., stav, stravenky, dárkové poukazy, Volné místo popeláři pro lokalitu Vranov nad Dyjí.
Vranov nad Dyjí

Chemie + přírodopis

VŠ vzdělání pedagogického směru, aprobace chemie a přírodopis, vhodné i pro absolventy. Znalost německého jazyka podmínkou. Bližší informace o volném místě telefonicky p. Durda, ...
Vranov nad Dyjí

Fyzika + matematika

VŠ vzdělání pedagogického směru, výuka fyziky a matematiky - aprobace, vhodné i pro absolventy, doprava vlastní, možné ubytování ve školní garsonce. Bližší informace o volném ...
Vranov nad Dyjí

Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků

prodej pohon. hmot na ČS, prodej zboží v shopu, vybalování, úklid prodejny, práce s financemi, Volné místo obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků pro ...
Vranov nad Dyjí

Kuchař (kromě šéfkuchařů)

Možnost ubytování Volné místo kuchař (kromě šéfkuchařů) pro lokalitu Vranov nad Dyjí.
Vranov nad Dyjí

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Starý Petřín nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Starý Petřín můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Starý Petřín jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.

Nahoru