Volná místa Staré Sedliště

Pro práci Staré Sedliště není žádné volné místo, nalezeno 232 nabídek práce v okolí
zobrazuji 99 - 112
učitel/ka 2. stupně-aprobace, ČJ,D,Z,CH,M, FY

Přijmeme učitele 2. stupně ZŠ . Platové ohodnocení od 32 120,- Kč (dle kvalifikačních předpokladů podle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a dle tarifních ...

Montážní dělníci

Manuální zručnost,pečlivost,spolehlivost.Vyučeni v technickém oboru výhodou.Mzda uvedená bez bonusů.

Operátoři

Náplň práce: Montáž komponentů a dílů pro automobilový průmysl . Komunikace na pracovišti - čeština nebo slovenština, příp. ukrajinština. Požadujeme manuální zručnost, základní ...

Disponent/ka logistiky

Nástrojaři

Manuální zručnost,pečlivost,spolehlivost.Vyučeni v technickém oboru výhodou.mzda uvedená bez bonusů

Svářeči

Dělník v oboru výstavby budov (zedník)

Obsluha stavebních strojů (strojník)

Obsluha pásového rypadla, traktorbagru, nakladače

prodavač/prodavačka a pomocné práce v obchodě

Pro komunikaci se zaměstnavatelem výhodou znalost vietnamštiny. První kontakt e mailem

řidič sk.B-dodávka

příspěvek na dopravu

řidič/řidička nákladního dodávkového vozu skupiny B+C

Quality engineer

Osobní schůzku je nutné předem telefonicky nebo e-mailem domluvit. Náplň práce: - tvorba dokumentace pro výrobu + CP (kontrolní plány , návodky ) - provádění vstupní , ...

Provozní elektromechanici

náborový příspěvek 60 000,-Kč

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Staré Sedliště nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Staré Sedliště můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Staré Sedliště jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.