• Práce Srbice
  • Práce Srbice - Vysokoškolské / universitní

Volná místa Srbice - Vysokoškolské / universitní

Pro práci Srbice - Vysokoškolské / universitní není žádné volné místo, nalezeno 6 nabídek práce v okolí
zobrazuji 1 - 6
Lékárník/lékárnice asistent

Požadujeme: vzdělání v oboru farmacie.

Požadujeme vzdělání v oboru farmacie.

Zubní lékař/lékařka - stomatolog

Náplň práce: preventivní a léčebná stomatologická péče, protetika. Požadujeme: znalost ruštiny nebo ukrajinštiny výhodou Nabízíme flexibilní pracovní dobu. V případě zájmu nás ...

Lékař/lékařka - oftalmolog

PRVNÍ KONTAKT EMAILEM Nabízíme : MODERNÍ PRACOVNÍ PROSTŘEDÍ, ŠPIČKOVÉ PŘÍSTROJOVÉ VYBAVENÍ,ODBORNÝ RŮST, zajištění ubytování včetně rodinných příslušníků, služební telefon.

Lékař/lékařka - gynekologie

Hlásit se telefonicky

Gynekolog / gynekoložka

Lékař pro odbornost 603-gynekologie a porodnictví, způsobilost a bezúhonnost dle zák.o.95/2OO4 Sb,, znalost práce s PC, flexibilita, komunikativnost, samostatnost, spolehlivost, ...

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Srbice nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Srbice můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Srbice jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.