Volná místa Soběkury - Odborné vyučení bez maturity

Pro práci Soběkury - Odborné vyučení bez maturity není žádné volné místo, nalezeno 41 nabídek práce v okolí
zobrazuji 1 - 14
Zámečníci strojů

řidič/ka MKD mezinárodní kamionové dopravy

Požadujeme: ŘP skupiny C, E, profestní průkaz Nabízíme: možnost ubytování Kontakt: Vacík Václav, tel.: 602 453 039, e-mail: vva@volny.cz

silomistr

Pracovní náplň příjem a výdej rostlinných komodit čištění, sušení a manipulace s komoditami práce s VZV, resp. manipulátorem drobné opravy, údržba a úklid prostor sila ...

brusič na CNC strojích

Znalost práce na CNC strojích výhodou. Práce na max. 2 směny při možném bonusu pracovní doby v délce 35 hodin v týdnu (7 hod prac. doba), stravenky.

pracovník do provozu

první kontakt telefonicky nebo e-mailem

svářeč

Náplň práce: provádění svářeckých prací Požadujeme: základní svářečský kurz, odpovědnost a kladný přístup k práci. První kontak telefonicky po -pá 7:00 - 15:30 hod. nebo e-mailem.

Technik - elektromontáže

Elektromontér-technik

Elektromontér

Požadujeme: - vyhláška 50 - ŘP sk. B Místo výkonu práce dle zakázek klienta, převažuje Plzeňský kraj Nabízíme: - stravenkový paušál, příspěvek na dopravu, příspěvek na ...

Chovatelé a ošetřovatelé prasat

Inseminační technik - chov prasat

Naturální prase Prvotní kontakt na zaměstnavatele: emailem - farmaosek@vysoka-as.cz, telefonicky: 605 269 054

Elektrikář - mechanik

Místo výkonu práce: západní Čechy Nabízíme: - provize z prodeje, půlroční prémie - služební auto k soukromým účelům, služební mobil a notebook

opravář zemědělských strojů/ automechanik

designer interiérů, koupelen, kuchyní

první kontakt e-mailem 5 dnů dovolené navíc
Přeštice

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Soběkury nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Soběkury můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Soběkury jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.