Volná místa Slezské Rudoltice

Pro práci Slezské Rudoltice není žádné volné místo, nalezeno 10 nabídek práce v okolí
zobrazuji 1 - 10
Řidič MKD

místo výkonu práce : Dívčí Hrad + EU ŘP sk. C, E. Hlásit se na 605371030 / Po - Pá 8.00 - 16.00 / nebo na joskatrans@seznam.cz Z : 16.10.2023

Všeobecná zdravotní sestra

Náplň práce: Plánování ošetřovatelské péče formou ošetřovatelského procesu bez odborného dohledu a poskytování ošetřovatelské péče prostřednictvím ošetřovatelského procesu bez ...

Svářeči

Místo výkonu práce: Dívčí Hrad Požadujeme: • základní zkouška ve svařování v ochranné atmosféře CO2, • platný svářečský průkaz, praxe ve svařování min. 1 rok, • dobrá znalost ...

OBRÁBĚČ KOVŮ / HORIZONTKÁŘ

Místo výkonu práce: Dívčí Hrad Požadujeme: • dobrá znalost čtení výkresové dokumentace a následné zvládnutí výroby dle dané výrobní dokumentace, • praxe na obráběcím centru nebo ...

Pomocní pracovníci v lesnictví a myslivosti

Nutný průkaz základní kurs motorová pila

úklid po těžbě, sázení, vyžínání křovinořezem, doprava firemními vozy

Mzdoví účetní

kontaktovat telefoincky 608711929 nebo e-mailem jadalsro@seznam.cz

Traktorista, řidič LKT

mzda dle domluvy Hlásit se na e-mail valstejnskalesni@seznam.cz nebo na tel. č. 776 704 547 A: 28.11.2023

Automechanik

Vyučení v oboru není nutné, ale je výhodou. Hlásit se na e-mail valstejnskalesni@seznam.cz nebo na tel. č. 776 704 547 A : 28.11.2023

Všeobecná sestra s osvědčením

Pro absolventy střední, nebo vyšší odborné zdravotnické školy.

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Slezské Rudoltice nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Slezské Rudoltice můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Slezské Rudoltice jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.