Volná místa Šlapanice

Pro práci Šlapanice není žádné volné místo, nalezeno 127 nabídek práce v okolí
zobrazuji 15 - 28
CNC operátor/ka

Požadujeme: - SOU/SŠ/Bc. vzdělání ve strojírenství, - znalost čtení technické dokumentace. Náplň práce: - práce na CNC řízeném stroji. Kontakt e-mailem viz výše.

Pomocní pracovníci obchodního provozu

Požadujeme: znalost vietnamského jazyka výhodou. Pracovní doba i o víkendech. E-mailový kontakt viz výše. Osobní kontakt po domluvě - viz e-mailový kontakt.

Pomocný pracovník v zemědělství

Náplň práce: údržba zemědělských strojů a pomocné práce v zemědělství. E-mailový kontakt viz výše.

Mechanici a opraváři nákladních automobilů

Požadujeme: dobré pracovní nasazení, komunikativnost, poctivost, odpovědnost, slušnost. Praxe výhodou. Jedná se o práci se železem, manuální práci. Nabízíme: zajišťujeme ...

Operátor strojů pro svařování plastových desek

Operátor výroby slévárenských slitin

Požadujeme: - Vyučení - Dobrý zdravotní stav - Schopnost pracovat v nepřetržitém provozu - Praxe s VZV a jeřábnickou technikou - výhodou - Spolehlivost, svědomitost, aktivní a ...

Řidič kamionové dopravy

Jedná se o mezinárodní dopravu nad 3,5 tuny.

Pomocné stavební práce

Kontakt nutný e-mailem viz výše.

Prodavač/ka smíšeného zboží

Požadujeme: - znalost vietnamského jazyka výhodou, - schopnost práce pod tlakem, - zvedání břemen nad 15 kg. Kontakt telefonicky každý pátek od 14:00 - 16:00 hod. viz výše.

Dělník na stavbě

Náplň práce: - pomocné stavební, instalatérské a elektrikářské práce. Kontakt Po - Pá telefonicky nebo e-mailem viz výše.

Administrativní pracovník/pracovnice

Náplň práce: - administrativní práce. Kontakt Po - Pá telefonicky nebo e-mailem viz výše.

Pomocné zemědělské práce v rostliné a živočišné výrobě

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Šlapanice nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Šlapanice můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Šlapanice jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.