Dávky pro osoby se zdravotním postižením Slaný

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Dávky pro osoby se zdravotním postižením Slaný,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Příbrami.

Netovická 875, 274 01 Slaný 1

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce ve Slaném zajišťuje následující služby

  • Zprostředkování zaměstnáníSlaný
  • Státní sociální podporaSlaný
  • Hmotná nouzeSlaný
  • Soc. služby, přísp. na péčiSlaný

Úřad práce Slaný - Dávky pro osoby se zdravotním postižením

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Slaný - Dávky pro osoby se zdravotním postižením na adrese Netovická 875, 274 01 Slaný 1, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Slaný

Celkem nalezeno 375 volných místo pro Slaný a okolí
Strojní zámečník - prac. Slaný

Pracoviště: Netovická č.p. 353, Slaný. Požadujeme znalost čtení výkresové dokumentace, praxi v oboru min. 2 roky, spolehlivost a samostatnost. Nabízíme dlouhodobou a zajímavou práci. Volné místo strojní zámečník - prac. slaný pro lokalitu Slaný.
Slaný

Obsluha tabulového laseru

Volné místo pro obsluha tabulového laseru lokalitu Slaný.
Slaný

Obsluha ohraňovacího lisu

Volné místo pro obsluha ohraňovacího lisu lokalitu Slaný.
Slaný

Řidič s ŘP sk. C+E

Požadujeme: - ŘP sk. C+E - pro mezinárodní dopravu - kartu řidiče bez záznamu - psychotesty Volné místo řidič s řp sk. c+e pro lokalitu Slaný.
Slaný

Lisař kovů (obsluha strojů a zařízení)

Náplň práce: - obsluha lisů a kovo obráběcích strojů Očekáváme: vzdělání (vyučení) ve strojírenském nebo jiném technickém oboru praxe vítána schopnost spolupráce pracovní nadšení a loajalita zdravotní způsobilost (práce ve směnném provozu) ...
Slaný

Projektant - elektro

Podmínkou je střední průmyslová škola elektro. Dále ŘP sk. B a znalost práce s PC. Stálá ranní směna: 6:30 - 15:00 hod. Volné místo projektant - elektro pro lokalitu Slaný.
Slaný