Volná místa Šedivec

Pro práci Šedivec není žádné volné místo, nalezeno 236 nabídek práce v okolí
zobrazuji 113 - 126
RECEPČNÍ

KONTAKT: telefonicky nebo email
Jablonné nad Orlicí

Dojič/ka - obsluha dojírny - farma Verměřovice

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování Kontakt: telefonicky po - pá, 7 - 15.30 hodin
Verměřovice

Technický pracovník - stavební technik

POPIS PRACOVNÍCH ČINNOSTÍ: - provádění technických prohlídek budov; - je odpovědným poradcem ve věcech stavebního charakteru a otázek plnění povinnosti; uživatelů budov dle ...
Těchonín

Skladník

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED POŽADUJEME: - znalost práce na PC - ochota učit se novým věcem - fyzická zdatnost NABÍZÍME: - stravenky KONTAKT: e-mailem nastoupil@oscom.cz

POMOCNÍ MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI

POŽADUJEME: výhodou znalost čínského jazyka KONTAKT: e-mailem

POMOCNÝ/Á PRACOVNÍK/NICE OBCHODNÍHO PROVOZU

POŽADUJEME: výhodou znalost čínského jazyka KONTAKT: email

POŽADUJEME: výhodou znalost čínského jazyka KONTAKT: telefonicky (v odpoledních hodinách, poté bude s kontaktní osobou dohodnuta návštěva) nebo email

ŘIDIČ/KA NÁKLADNÍCH VOZIDEL - TAHAČŮ

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED Každý den doma KONTAKT: telefonicky, email nebo osobně
Žamberk

PRACOVNÍK/NICE V ŽV - CHOVATEL/KA A OŠETŘOVATEL/KA SKOTU, KOZ A OVCÍ

Pracovní poměr ma dobu určitou s možností prodloužení KONTAKT: telefonicky (7.00 - 16.00)
Žamberk

Kuchař/ka

Nabízíme: příspěvek na stravování Kontakt: e-mailem

MECHANIK ZDVIHACÍCH ZAŘÍZENÍ

Náplň práce: servis a montáž výtahů Vzdělání ve strojírenském nebo elektro oboru, pečlivost spolehlivost. Nástupní mzda v závislosti na vzdělání, kvalifikaci a délce ...

Pracovník/nice ostrahy / strážný/á

Do příjemného kolektivu na moderním pracovišti v Dolní Dobrouči, přijmeme uchazeče o pracovní pozici: "Pracovník ostrahy/strážný" Pracovní doba: Denní směna od 6:00 - 18:00 ...

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Šedivec nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Šedivec můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Šedivec jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.